تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن
var x = document.getElementsByTagName("a"); var i; for (i = 0; i < x.length; i++) { x[i].removeAttribute("rel"); }

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم
راه اندازی مغازه تصفیه آب
قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب
مراحل تصفیه آب صنعتی
قیمت آب شیرین کن 2000 لیتری
دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آب شیرین کن صنعتی
ساخت آب شیرین کن خانگی
تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه اب بزرگ
تجهیزات تصفیه آب صنعتی
آب صنعتی چیست
قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی
کاربرد دستگاه دیالیز چیست
کاربرد دستگاه تقطیر چیست
تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب
کاربرد دستگاه تصفیه آب علوم هشتم

۱۱ مطلب در ارديبهشت ۱۴۰۰ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

سوال و جواب تصیه آب صنعتیRO

RO چیست؟

اسمزمعکوس با مجبور کردن آب به عنوان غشایی نیمه تراوا عمل می‌کند. از عبور بیش از حد مواد شیمیایی نامرئی و مواد جامد محلول در آب از طریق این غشا جلوگیری می‌شود. فقط از طریق آب آشامیدنی خالص و سالم به مولکول‌های آب اجازه عبور داده می‌شود.

دستگاه آب شیرین کن صنعتی ظربت 3000متر مکعب در شبانه روز

مهم‌ترین نگرانی مشتریان دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی خدمات پس از فروش پس از تأمین کالا است و جالب است بدانید که سیستم‌های تصفیه آب در هر واحد از اهمیت بالایی برخوردار است. هدف و اولویت واحد خدمات آبپاکسازان ارائه خدمات پشتیبانی بر اساس رضایت مشتری است. در حقیقت، خدمات پس از فروش واقعی برای سیستم‌های تصفیه آب باید دارای مشخصات فوق باشد. در صورتی که از رنگ،  بو،طعم و مزه و هر آنچه آب شما را مصرف کرده و همچنین هر زمان که وجود داشته باشد راضی نیستید.

اسمزمعکوس

در این مقاله قصد داریم شما را در مورد نقص احتمالی دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی و تعمیرات تخصصی آن دستگاه‌ها مطلع کنیم. مشکلی در تصفیه آب وجود دارد . در اولین مرحله، لطفا با کارشناسان تصفیه آب و مشاوره رایگان تماس بگیرید. از شرکت‌های معتبر و کارشناسان محلی برای ثبت سفارش تعمیر و سرویس تصفیه آب صنعتی کمک بگیرید و پیشنهادات و قیمت‌ها را دریافت کنید.

مقالات پربازدید:

پرسش و پاسخ اب شیرین کن [سال 1400]

پرسش و پاسخ تصفیه اب صنعتی [سال2021]

پرسش و پاسخ تصفیه اب[1400]

برای تصفیه آب سخت از چه نوع دستگاه تصفیه استفاده کنم؟

برای نرم شدن آب سخت می‌توانید از نرم کننده آب استفاده کنید. در این فرآیند، شما از کلرید سدیم یا نمک معمولی برای تولید مجدد رزین تبادل یونی استفاده می‌کنید، در نتیجه آب سخت نرم می‌شود. گزینه دیگر دستگاه‌های تصفیه آب است. برای نرم کردن آب می‌توانید از دستگاه‌های تصفیه با استفاده از فیلتراسیون نانو و فناوری معکوس اسمز استفاده کنید.

دستگاه تصفیه آب صنعتی شرکت آب پاکسازان

برای تصفیه آب نرم چه نوع تصفیه کننده ای باید استفاده کنم؟

به طور کلی، آب نرم طعم شیرینی دارد، اما دارای مشکلات مختلف دیگری از جمله، کلرزنی آب، رنگ آمیزی آهن، آلودگی باکتریایی و سایر موارد است. برای تصفیه این نوع آب، به یک دستگاه تصفیه آب هوشمند نیاز دارید که اجزای باکتریایی را از بین ببرد و آب ناخالص را برای نوشیدن مناسب کند.

مشاهده مقالات بیشتر مرتبط:

چند بار باید دستگاه تصفیه آب را تمیز کنم؟

دفعات تغییر کارتریج فیلتر به کیفیت آب و میزان استفاده بستگی دارد. اما، تمیز کردن به تنظیمات بهداشتی و زمان تمیز کردن شما بستگی دارد. به طور کلی، کل مخزن دیگ بخار باید حداقل یک بار در ماه در طول زمستان‌ها و ماهانه دو بار به دلیل استفاده زیاد از آب تمیز شود.

دستگاه آب تصفیه کن صنعتی اسمزمعکوس با ظرفیت 150 متر مکعب در شبانه روز

تمام آلودگی‌های محلول از آب آشامیدنی در طی فرآیند تصفیه پاک می‌شوند؟

آب منظم حاوی ناخالصی‌های زیادی از جمله زنگ زدگی، سموم دفع آفات، آرسنیک، فلوراید، فلزات سنگین و سایر موارد است که ممکن است اثرات مضر برای سلامتی شما ایجاد کند. همچنین، آب آلوده در صورت مصرف بدون درمان می‌تواند باعث وبا، حصبه، هپاتیت A & B، زردی و سایر بیماری‌های خطرناک شود.

جهت مشاهده منبع اینجا کلیک کنید.

 • شرکت آب پاکسازان
 • ۰
 • ۰

واقعیت : بسیار مهم است که بخاطر بسپاریم این آب است ، نه مواد معدنی محلول یا معلق و سایر مواد سازنده ای که به عنوان یک حلال و محیط برای انتقال مواد مغذی و مواد زائد به داخل و سلولها در سراسر بدن عمل می کنند. آب سلول ها را شستشو می دهد ، مغز را بالشتک می کند ، مفاصل و بافت ها را روغن کاری می کند و دمای بدن و همچنین واکنش های بیوشیمیایی بدن را تنظیم می کند.

در حقیقت ، باید توجه داشت که نیروی دریایی ایالات متحده بیش از 50 سال از آب مقطر با کمتر از 3 ppm TDS در کشتی های نیروی دریایی استفاده کرده است. خدمه زیردریایی معمولاً چیزی غیر از آب تصفیه شده با TDS کم برای ماهها یک بار نمی نوشند ، همه اینها هیچ اثر سو ill گزارش نشده ای ندارند. ارتش آمریکا از سیستم های RO (قابل حمل) اعزامی برای تأمین آب سالم کم TDS برای پرسنل میدانی خود استفاده می کند. آنها آب کم TDS را مشکلی نمی دانند و حداقل استاندارد را ندارند. سازمان حفاظت محیط زیست آمریکا پروژه ای را در San Ysidro ، NM انجام داد که در آن آب آشامیدنی TDS وجود دارداز 800 میلی گرم در لیتر به محدوده 40 تا 70 میلی گرم در لیتر کاهش یافت. هیچ اثر سو ill بر سلامتی در طی یک آزمایش یک ساله مشاهده نشد. صدها هزار دستگاه آب آشامیدنی RO طی 40 سال گذشته بطور مسکونی فروخته شده است و هیچ گونه اثرات بهداشتی ناشی از مصرف این نوع آب گزارش نشده است. (1)

باور غلط: RO آب را هدر می دهد
انتقاد اولیه به فن آوری RO این است که بیش از حد آب را هدر می دهد و غشاها باید مرتباً تعویض شوند. این مهم است که به درک که هر فن آوری طراحی شده برای حذف یک آلاینده از یک جریان آب است برای جدا کردن و جمع آوری آلاینده .رزین های تبادل یونی و کربن فعال به ترتیب ، آلاینده ها را تبادل و جذب می کنند ، اما با تولید یک جریان ضایعات یا دور انداختن رزین ، هنوز هم باید در نهایت حذف شوند. در مورد RO ، جریان فاضلاب ( رد یا کنسانتره ) مداوم است. در این فناوری اصطلاح بازیابی استبه درصد جریان آب تغذیه ای گفته می شود که از غشا and عبور کرده و به آن نفوذ می کند (آب تصفیه شده). بدیهی است که 100 منهای بازیابی درصدی از جریان آب خوراکی است که فاضلاب است . این فاضلاب غلظت زیادی ندارد. به عنوان مثال ، برای یک واحد POU RO معمولی (با 25 درصد بازیابی ) ، غلظت نمک در فاضلاب فقط 33 درصد بیشتر از آب خوراک است. در بسیاری از موارد ، این فاضلاب استبه راحتی می توان برای اهداف دیگر جمع آوری و استفاده کرد (مانند آبیاری گیاهان ، شستن ظروف و غیره ، زیرا تحت فشار نیست). روند در صنعت است که تولید واحد RO که در بالاتر اجرا بازیابی ، نزدیک 50 درصد است، که به طور قابل توجهی مقدار را کاهش دهد فاضلاب جریان. علاوه بر این ، تجربه نشان داده است که اکثر غشاها حداقل 10 سال در طول کار دوام می آورند.

باور غلط: آب بطری از آب RO بهتر است
بسیاری از مصرف کنندگانتنها به منبع آب آشامیدنی خود به آب بطری اعتماد می کنند. این امر بر اساس عدم اطمینان آشکار نسبت به کیفیت آب تأمین شده توسط تأمین کننده آب شهری (یا از چاه خصوصی) است. می توان استدلال کرد که این امر به دو دلیل ممکن است دارای اعتبار علمی باشد: https://abpaksazan.com/blog/

1) کلیه منابع آب شهری باید الزامات قانون آب آشامیدنی سالم EPA ایالات متحده را داشته باشند . با این حال ، سیستم توزیع ، پر از بیوفیلم و مسلماً در معرض خراب شدن و نشتی احتمالی است ، ممکن است کیفیت آب را تا رسیدن به محل اقامت به خطر بیندازد.
2) تقریباً تمام منابع آب ، صرف نظر از منبع ، حاوی PPCP (محصولات دارویی و مراقبت شخصی) هستند. این غلظت های کوچک ترکیبات آلی (عمدتا) است که از همه فعالیت ها تخلیه می شود. این آلاینده ها سرانجام به منابع آب آشامیدنی، از جمله آب های سطحی به عنوان خوبیبه عنوان سفره های زیرزمینی غلظت ها به قطعات در تریلیون (معادل یک ثانیه در 32000 سال) اندازه گیری می شود ، اما تخمین زده می شود که تا 85000 ماده شیمیایی مختلف در آب آشامیدنی ما وجود داشته باشد. 6،7

شکی نیست که آب آشامیدنی RO کیفیت منابع آب را از هر دو موضوع فوق بهبود می بخشد. مشکل این است که همه آب بطری از نفوذ RO ساخته نمی شود . برخی از آنها به عنوان آب چشمه تبلیغ می شود و حتی ممکن است از محل تأمین شهری باشد. آب هنگام پر شدن بطری احتمالاً ازن شده است ، بنابراین باید فاقد میکروارگانیسم های بیماری زا باشد ، اما این ممکن است تنها درمانی باشد که دریافت کرده است. تا زمانی که برچسب بطری منبع (و نحوه درمان ) محتوای آن را ذکر نکند ، تعیین دقیق کیفیت این محصول دشوار است. نگرانی در مورد اجزای مختلف مواد پلاستیکی وجود دارد که ممکن است به منبع تخلیه شده و از داخل آلوده شوند.

عامل دیگر هزینه آب بطری است . دلارهای تبلیغاتی قابل توجهی صرف تجلیل از فضایل یک مارک خاص و ادعاهای وحشیانه برای جلب نظر پوچ می شود (حتی یک عنوان با عنوان Liquid Death وجود دارد که گویا فقط آب است) و قیمت گذاری حاصل از آن به نظر می رسد تا 9 دلار در هر گالن باشد. این را با قیمت فعلی بنزین مقایسه کنید. و با این حال ، آمریکایی ها تقریباً 12 میلیارد دلار در سال برای این محصول هزینه می کنند.

و البته ، آلودگی پلاستیکی ناشی از همه این بطری ها را در نظر بگیرید. تخمین زده می شود که آمریکایی ها روزانه 60 میلیون بطری آب را دور بریزند. از آنجا که ما فقط نه درصد از زباله های خود را بازیافت می کنیم ، اکثریت قریب به اتفاق در یک محل دفن زباله قرار می گیرند ، جایی که تجزیه آنها 450 سال طول می کشد. به لطف خصوصیات خوش خیم پلاستیک ، آنها فقط به ذرات ریزی تقسیم می شوند که بیشتر آنها در اقیانوس قرار می گیرند. پیش بینی می شود که تا سال 2050 ، وزن پلاستیک های موجود در اقیانوس از وزن همه ماهی ها بیشتر شود.

نتیجه گیری
کیفیت آب در سراسر جهان به دلیل افزایش تنش هایی که بر منابع طبیعی آب وارد می شود ، همچنان رو به زوال است. آلاینده هایی که به تازگی شناسایی شده اند به مشکلاتی که قبلاً با آن روبرو بوده ایم اضافه می کنند و خوشبختانه بهدستگاه های تصفیه آب، به ویژه وسایلآب آشامیدنی با اسمز معکوس اعتماد می کنند تا از آب سالم و با کیفیت بالا برای تأمین آب استفاده کنند. اگرچه سرویس های عمومی از شهرتچشمگیری درخدمات آب قابل اطمینان برخوردار هستند ، اما در مواقعی که آلاینده ها از حداکثر سطح آلاینده قابل قبول EPA (MCL) بیش از حد مجاز باشند چاره ای جز تمرکز زدایی ندارند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، مصرف کنندگان از درمان تکمیلی مطلع می شوند برای اطمینان از آب آشامیدنی سالم مورد نیاز است.

این جایی است که سیستم های RO با آزمایش زمان و اثبات شده مانع نهایی برای از بین بردن / کاهش این آلودگی ها را ایجاد می کنند و مصرف کننده ذهنی را برای رفاه و بهبود کیفیت زندگی خود ایجاد می کنند. در دفاع از صنعت تصفیه آب ایالات متحده ، تلاش های جمعی ما در فن آوری های تهویه و تصفیه آب باعث کاهش شدید بیماری ها و بیماری های ناشی از آب از قبل از قرن بیستم شده است. ما باید اطلاعات غلطی را که در رسانه ها رایج است ، با واقعیت ها و ارقام رد کنیم ، نه با کلیات ، افسانه ها و عقاید.

منابع

 1.  "مصرف کم آب TDS " ، گزارش کمیته مشاوره علمی انجمن کیفیت آب ، 1992-1993 ، با بررسی دکتر لی تی روزل و دکتر رونالد ال واتن ، MD ، مارس 1993. تصویب شده: مارس 1994
 2. Guyton، Arthur L.، MD "کتاب درسی فیزیولوژی پزشکی چاپ یازدهم" ، شرکت WB Saunders ، فیلادلفیا (2006).
 3. Cartwright ، PS "مواد معدنی و بدن" ، WC&P International ، نوامبر 1991.
 4. "صفحه واقعیت فنی WQA : مصرف آب کم TDS " ، 2013
 5. سازمان بهداشت جهانی. "رهنمودهایی برای کیفیت آب آشامیدنی ، چاپ چهارم" ، 2017
 6. Cartwright ، PS "مسئله بعدی آلودگی آب آشامیدنی ، قسمت 1؟" WC&P International ، اکتبر 20177.
 7. Cartwright ، PS "مسئله بعدی آلودگی آب آشامیدنی ، قسمت 2؟" WC&P International ، نوامبر 2017

درباره نویسندگان
گری باتنبرگ یک متخصص پشتیبانی فنی و طراحی سیستم با بخش اتصالات سیستم سیالات شرکت Parker Hannifin در Otsego، MI است. وی 37 سال تجربه در زمینه های فرآیندهای تصفیه آب خانگی ، تجاری ، صنعتی ، با خلوص بالا و استریل دارد . باتنبرگ در زمینه های فروش ، خدمات ، طراحی و ساخت سیستم های تصفیه آب و فرآیندهای با استفاده از فیلتراسیون ، تبادل یونی ، عقیم سازی اشعه ماورا بنفش ، اسمز معکوس و اوزون کار کرده است. ممکن است از طریق تلفن با شماره (269) 692-6632 یا از طریق ایمیل ، gary.battenberg@parker.com با او تماس بگیرید

پیتر کارترایت وارد آب تصفیه و فاضلاب درمانصنعت در سال 1974 و از سال 1980 شرکت مهندسی مشاور خود را دارد. وی دارای مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه مینه سوتا و یک مهندس حرفه ای ثبت شده در آن ایالت است. Cartwright به بیش از 250 مشتری در سراسر جهان خدمات مشاوره ای ارائه داده است. وی بیش از 300 مقاله تالیف کرده است ، چندین فصل کتاب نوشته ، بیش از 300 سخنرانی در کنفرانس های سراسر جهان ارائه داده و دریافت کننده چندین اختراع ثبت شده است. Cartwright همچنین دوره های گسترده ای در زمینه شهادت شاهد و کارشناس خبره و دوره های آموزشی فناوری ارائه می دهد. او در هیئت های مشورتی تحریریه و کمیته های بررسی فنی چندین نشریه تجاری و یک مدرس مداوم در کنفرانس های فنی متعدد در سطح جهان حضور دارد. Cartwright هر دو جایزه نشان افتخار و جایزه عضو مادام العمر از کیفیت آب استانجمن و مشاور فنی انجمن کیفیت آب کانادا است . وی مدرس برجسته سال 2016 McEllhiney برای بنیاد ملی تحقیقات و تحقیقات آبهای زیرزمینی بود و بیش از 35 سخنرانی در سراسر جهان درباره کاهش آلاینده های آبهای زیرزمینی داشت . به کارتورایت می توان از طریق ایمیل ، peterscartwright@gmail.com دسترسی پیدا کرد یا به وب سایت وی ، www.cartwright-consulting.com مراجعه کرد

 • شرکت آب پاکسازان
 • ۰
 • ۰

سوالات متداول اب شیرین کن صنعتیRO

از نماینده فروش بپرسید که این محصول کدام استاندارد را دارد.دستگاه تصفیه آب صنعتی همچنین ، از نتایج آزمایش نشان می دهد که آلودگی (های) خاصی را که لازم دارید یا می خواهید از بین ببرید ، حذف می کند. آزمایش های سازمان های شخص ثالث (کسانی که نسبت به همه منافع خنثی هستند و به آنها اعتماد دارند) باید اطمینان بیشتری ایجاد کنند.

دستگاه های تصفیه اب صنعتی با ظرفیت های مختلف

 آیا نظر دوم در مورد روش ها و تجهیزات درمانی لازم است؟

نظر دوم را درباره تجهیزات توصیه شده تصفیه آب در نظر بگیرید. حداقل با یک نمایندگی اضافی مشورت کنید تا ببینید چه روش درمانی و تجهیزات توصیه می شود ، و س askالات خود را مطرح کنید. خرید تصفیه اب حداقل دو مارک را با یکدیگر مقایسه کنید و با منابع دیگر مشورت کنید.

چگونه می توانم تشخیص دهم که نمایندگی تجارت تصفیه آب خانگی را می شناسد؟

انجمن کیفیت آب (WQA) سازمانی از تولید کنندگان ، توزیع کنندگان و فروشندگان است که حداقل دانش قابل قبول برای مشاغل تصفیه آب ، فروش و نصب تجهیزات را تعیین می کند. س ifال کنید آیا نمایندگی عضو WQA است و آیا کارمندان متخصص آب ، نمایندگی فروش یا نصب کننده های دارای مجوز WQA هستند.

WQA یک سازمان داوطلبانه است ، بنابراین غیر عضوها از توانایی کمتری برخوردار نیستند. با این حال ، افرادی که در جلسات آموزشی شرکت کرده اند و برای اثبات دانش خود در آزمون هایی شرکت کرده اند ، باید تجارت خود را بدانند. صفحه وب انجمن است.

آیا مشکل کیفیت آب نیاز به درمان کل خانه دارد یا دستگاه تک شیر کافی است؟

بسته به نوع آلاینده و غلظت آن ، ممکن است لازم باشد تمام آب ورودی به خانه یا فقط آب مورد استفاده برای آشامیدن و پخت و پز را تصفیه کنید. اگر آلاینده فقط هنگام نوشیدن مشکلی ایجاد کند ، مانند سرب ، ممکن است فقط به درمان نقطه استفاده (POU) نیاز داشته باشید. دستگاه های تصفیه POU معمولاً در شیر آشپزخانه برای تصفیه آب برای آشامیدن و پخت و پز نصب می شوند. با این حال ، اگر آلودگی هنگام ورود به پوست خود یا استنشاق آن خطرناک باشد ، به عنوان مثال ، یک ترکیب آلی فرار یا رادون ، شما باید تمام آب ورودی به خانه را از طریق نقطه ورود (POE) تصفیه کنید. دستگاه های تصفیه POE معمولاً پس از مخزن فشار آب در زیرزمین نصب می شوند. بسیاری از واحدهای درمانی در هر دو مدل POU و POE از جمله فیلترهای کربن فعال گرانولی ، اسمز معکوس و واحدهای میکروفیلتراسیون موجود است.

 • شرکت آب پاکسازان
 • ۰
 • ۰

آنتی اسکالانت سیستم تصفیه آب صنعتی RO

انواع گرفتگی غشا اسمز معکوس

 • کربنات کلسیم CaCo3
 • سولفات کلسیم CaSo4
 • سولفات باریم BaSo4
 • سولفات استرونیوم SrSo4
 • رسوبات سلیکا SiO2
 • فلوراید کلسیم CaF

استفاده مستمر از این ضد رسوب باعث افزایش طول عمر دستگاه و کاهش هزینه‌های نگهداری آن خواهد شد، کاربرد این ماده در دستگاه تصفیه آب صنعتی نیازمند دقت و توجه بسیاری است، بدین علت که انتی اسکالانت به مقادیری بیشتر یا کمتر از دوز مناسب یا از نوع بی کیفیت در دستگاه تزریق شود، نه تنها سبب رفع فولینگ ممبران نخواهد شد، بلکه مشکلاتی را نیز در سیستم اسمز معکوس در پی خواهد داشت، فلذا برای مشاوره با پشتیبانی شرکت آب پاکسازان تماس گرفته و مشمول مشاوره رایگان شده و دانش فردی خویش را بالا ببرید.

image_f586312f53d37bb5cc9219f331ed36cfb88c94c7

آنتی اسکالانت آب پاکسازان

آنتی اسکالانت (anti-scalant) از مهم ترین مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی ro درمرحله ی پیش تصفیه دستگاه آب شیرین کن صنعتی نقش بسیار مهمی دارد؛ در این دستگاه تکنولوژی اسمز معکوس بهترین نوع فیلتر کردن و تصفیه آب محسوب می شود، جهت جلوگیری از املاح و رسوبات بر روی ممبران آب ورودی به سیستم ro میزان دوز مناسبی آنتی اسکالانت تزریق می‌شود. عدم استفاده از این ماده آسیب جدی به ممبران‌های دستگاه تصفیه آب صنعتی زده و موجب کاهش دبی خروجی وهمچنین بالا رفتن TDS آب می‌گردد، با گذشت زمان به دلیل وجود نمک‌های محلول در آب ورودی به سیستم تصفیه، محل‌های عبور آب از غشا دچار گرفتگی شدهو به اصطلاح scaling به وجود می‌آید.

محلولی برای کاهش اثرات رسوب ناشی از گرفتگیروزنه‌های غشای سیستم اسمز معکوس توسط رسوبات در آب استفاده می‌شود، آنتی اسکالانت در طول عمر ممبران اسمز معکوس تاثیر زیادی دارد و از هزینه های تعویض فیلترهای مصرفی سالیانه می کاهد.

راهنمای خرید آنتی اسکالانت آب پاکسازان

آنتی اسکالانت و یا ضد رسوب‌ها یکی از انواعمواد شیمیایی دستگاه تصفیه اب صنعتی بوده که همانطور که پیش تر گفته شد برای جلوگیری از ماندگاری رسوب‌ها در دستگاه های آب شیرین کن مورد استفاده قرار می گیرد. ما در ادامه این مقاله تصمیم داریم تا علاوه ارائه نکاتی در مورد فروش مواد شیمیایی ،در مورد یکی از مهمترین این مواد یعنی آنتی اسکالانت اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

گرفتگی و رسوب در سیستم های فیلتراسیون امریاجتناب ناپذیر است. منظور از گرفتگی چیست؟ شرکت آب پاکسازان که در زمینه تولید و فروش آنتی اسکالانت فعال است، نظر شما را به این مطلب جلب می‌کند.

انواع آنتی اسکالانت

انواع آنتی اسکالانت ها برای کارکرد های متنوع و طراحی های مختلف در سیستم اسمز معکوس می‌توان به موارد ذیل الذکر اشاره کرد.

آنتی اسکالانت فلوکن 260

یکی از برند های تولید کننده آنتی اسکالانت در دنیا فلون می باشد. خرید آنتی اسکالانت فلوکن 260 مدل جنرال و کلی این برند بوده که در ایران هم موجود است. شما می توانید برای خرید آنتی اسکالانت فلوکن 260 با پشتیبانی برخط شرکت تماس حاصل فرمایید.

آنتی اسکالانت اوستا

آنتی اسکالانت اوستا یا AVISTA VITEC یکی دیگر از انواع مدل‌های آنتی اسکالانت می باشد که در بازار ایران موجود است وPh آن بین 5 تا 6.5 بوده و دانسیته 1.1 دارد. مشکل این نوع آنتی اسکالانت‌ها تک محصولی بودن آن ها است و نمی توان برای هر مدل آبی آن را استفاده نمود.

آنتی اسکالانت جنسیس

آنتی اسکالانت جنسیس نیز همانند دیگر برند های آنتی اسکالانت وارداتی بوده و کیفیت آن در صورت اصل بودن قابل قبول می باشد، البته در خیلی از مواقع به دلیل وارداتی بودن این کالا‌ها نوع فیک و غیر اصل آن در بازار زیاد دیده می شود که باعث خرابی‌های زیادی در دستگاه تصفیه آب صنعتی ro  می‌شود که ما به این خرابی ها در مقاله خرابی دستگاه تصفیه آب صنعتی در سایت شرکت تصفیه آب پاکسازان به نشانی www.abpaksazan.com  اشاره کرده ایم.

سوالات مواد شیمیایی آنتی اسکالانت

? آیا دوز تزریق آنتی اسکالانت‌های مختلف، متفاوت هست؟

بسته به نوع آنتی اسکالانت و کیفیت آن میزان دوز تزریق متفاوت می‌باشد، به طور میانگین میزان دوز تزریق آنتی اسکالانت 1-6 ppm می‌باشد .

? تفاوت آنتی اسکالانت جنسیس و فلوکن 260 چیست؟

آنتی اسکالانت فلوکن 260 یک آنتی اسکالانت اسیدی است و در کنترل انواع رسوبات موثر است. آنتی اسکالانت جنسیس یک انتی اسکالانت قلیایی با دانسیته بالا است و در کنترل انواع رسوبات به ویژه رسوبات فلزی آهن و منگنز موثر است، انتخاب نوع آنتی اسکالانت بایستی بر اساس آنالیز آب ورودی و رسوبات موجود در آن انتخابشود و در صورت انتخاب درست بهترین عملکرد را خواهد داشت.

? کاربرد آنتی اسکالانت چیست و روش استفاده آن به چه نحو است ؟

آنتی اسکالانت به عنوان ماده ضد‌رسوب در صنعت تصفیه آب استفاده می‌شود. بر اساس میزان دبیورودی دوز تزریق مشخص شده و توسط دوزینگ پمپ به سیستم اسمز معکوس تزریق می‌شود.

?دلیل تفاوت قیمت در آنتی اسکالانت ها چه چیزی هست ؟

کیفیت و برند آنتی اسکالانت در قیمت آن بسیار تاثیرگذار می‌باشد . جهت اطلاع از قیمت آنتی اسکالانت می توانید با کارشناسان فروش شرکت آب پاکسازان تماس کرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

? برای دستگاه آب شیرین کن بهتر است از مواد شیمیایی RO ایرانی استفاده شود یا خارجی ؟

با توجه به مشخصات آب ورودی و آنالیز آن باید مواد شیمیایی دستگاه تصفیه آب صنعتی مناسب انتخاب شود. ولی در صورت اطمینان از کیفیت هم آنتی اسکالانت ایرانی وخارجی مناسب هستند.

image_60b8bfa0f60684e1f1da41db240a03b8066b5f03

? شرکت آب پاکسازان متناسب با میزان آب آنتی اسکالانت پیشنهاد میدهد !؟

بله . کارشناسان فنی این شرکت بر اساس آنالیز آب و نوع رسوبات، آنتی اسکالانت مناسب را طراحی و تولید می‌کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید.

? چه پارامتر هایی در تعیین نوع آنتی اسکالانت تاثیر دارد ؟

پارامترهایی که باعث ایجاد سختی آب می شوند و نوع رسوبات موجود در آب در انتخاب آنتی اسکالانت تاثیر دارد.

نمونه های آنتی را بر اساس پارامتر‌هایی همچون مقدار و میزان Ph، وزن مخصوص، نوع رسوبات و نمک های موجود در آب نام ببرید

 1. آنتی اسکالانت 1400
 2. آنتی اسکالانت 2400
 3. آنتی اسکالانت 3400
 4. آنتی اسکالانت 4400
 5. آنتی اسکالانت 5500

شما می توانید بسته به نوع آب ورودی خود این مواد را در گالن های 10 لیتری، 20 لیتری، 220لیتری و 1000 لیتری تهیه نمایید.

image_8d7450db11dd06fb3dee3e724dbb8ff86a2bc9a3

? چه زمانی بایستی از آنتی اسکالانت استفاده کرد ؟

استفاده از آنتی اسکالانت به عنوان ضد‌رسوب بایستی بصورت مداوم انجام شود. این کار کنترل رسوبات بر سطح ممبران را کنترل کرده و عمر ممبران رو افزایش می دهد. برای تعیین زمان دقیق با تیم خدمات شرکت آب پاکسازان در ارتباط باشید.

? برای آب شهری با tds حدود 400 میلی گرم چه آنتی اسکالانتی مناسب است ؟

با توجه به اینکه میزان tds آب ورودی پایین است می توانید از آنتی اسکالانت های اویستاو فلوکن و همچنین آنتی اسکالانت ایرانی تولید شده در شرکت با بهترین قیمت وگارانتی تضمین کیفیت استفاده کنید .

? شما برای دستگاه آب شیرین کن کارخانه داروسازی چه نوع آنتی اسکالانتی را پیشنهاد میفرمایید؟

آنتی اسکالانت را بر اساس میزان tds آب ورودی تعیین می کنند پس با توجه به میزان tds می‌توان از آنتی اسکالانت آویستا vitec5000 در صنایع داروسازی استفاده نمود.

? فرمول شیمیایی آنتی اسکالانت به چه صورت است و آنتی اسکالانت از چه موادی تشکیل شده است؟

فرمول شیمیایی آنتی اسکالانت بر اساس گروه فسفاته و پلیمری متفاوت است. در تشکیل آنتی اسکالانت از گروه‌های عاملی فسفاته، اسید کربوکسیلیک ، پلی اکریلیک اسید ، پلیمرهای آنیونی و .. استفاده می‌شود.

? مقدار دوز تزریق آنتی اسکالانت به چه عواملی بستگی دارد و با چه نرم افزاری بایستی مقدار آن را تعیین کرد؟

میزان دوز تزریق آنتی اسکالانت به آنالیز آب خام ورودی، میزان جریان ورودی، میزان TDSآب ورودی، نوع آرایش ممبران‌ها، دما و pH آب بستگی دارد. با در نظر گرفتن موارد فوق الذکر و نرم افزار‌های اختصاصی که توسط شرکت سازنده ارائه می شود، می توان مقادیر دقیق دوز تزریقی آنتی اسکالانت را تعیین کرد.

? نحوه آماده سازی آنتی اسکالانت به چه صورت هست و چه اقداماتی را بابیستی انجام داد؟

مقدار مورد نیاز از آنتی اسکالانت را با توجه به دبی دستگاه با مقدار مشخصی از آب رقیقسازی میکنیم و توسط دوزینگ پمپ به سیستم تزریق می کنیم، محلول ساخته شده بایستی در بازه زمانی 24 تا 48 ساعت مصرف گردد.

? آنتی اسکالانت‌های شرکت شما دارای برگه ایمنی یا MSDS می باشد؟

بله تمامی آنتی اسکالانت های این شرکت دارای برگه ایمنی است. جهت دریافت msds آنتی اسکالانت با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

? آنتی اسکالانت بهتر است قبل از فیلتر کارتریج اضافه شود و یا بعد از فیلتر کارتریج ؟

طبق دستور العمل شرکت‌های سازنده آنتی اسکالانت بهتر است قبل از فیلتر کارتریج آنتی اسکالانت تزریق شود. اما در مواردی که سیستم پیش تصفیه به خوبی عمل نکرده وآب دارای کیفیت پایینی باشد، بایستی بعد از فیلتر کارتریج تزریق شود.

? چه آنتی اسکالانتی برای آب لب شور مناسب هست ؟

آنتی اسکالانت فلوکن و جنسیس برای آب های لب شور مناسب می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس حاصل بفرمایید.

روش کنترل رسوب گذاری بر روی ممبران

 • اضافه کردن اسید به ممبران
 • مکانیسم تعویض یونی برای نرم کردن
 • استفاده مستمر از آنتی اسکالانت

طراحی سایت شرکت تصفیه آب

طراحی وب سایت، علی الخصوص در حال حاضر کهمردم اغلب کشورهای دنیا درگیر ویروس کرونا هستند، بیش از پیش اهمیت یافته است با داشتن وب سایتی مفید شما قادر خواهید بود هم به خود و هم به دیگران کمک شایانی کنید.

در شرایطی که نه تنها در استان خوزستان بلکهدر شهر اهواز و کل کشورما بلکه تمامی جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با یکی از مرگبار ترین ویروس‌های جهان در طول تاریخ است اما زندگی افراد نیز در حال تغییر و همراهی با این ویروس است اولین اتفاق در زندگی روزمره نیاز به خرید و تهیه مایهتاج خانه بوده و این دقیقا اولین موج احساس نیاز به خرید‌های اینترنتی و بدون استرس و مراجعه حضوری بود این موضوع طراحی سایت را به یکی از پر تکرارترین درخواست‌ها در دنیای تجارت الکترونیک طی چند ماهاخیر تبدیل کرد، طراحی سایت در اهواز نیز دقیقا با این چنین برخوردی روبه رو شد و ما در لوگو پلاس تمامی تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات طراحی سایت در خوزستان  به کار برده‌ایم.

image_cb6d4deef1cf8fb6057c17706995e02bc478844d

لوگو پلاس ارائهدهنده خدمات طراحی سایت | سئو سایت | خدمات طراحی و چاپ و تمام امور مرتبطبا تجارت الکترونیک آماده همکاری می‌باشد جهت مشاوره با شماره 09366918839 تماس حاصل فرمائید و یا از طریق واتساپ مکاتبه کنید.

همچنین لوگو پلاس همانطور که از شعارش یعنی فراتر از لوگو مشخص است در حوزه سئو با کارنامه ای درخشان ظاهر شده و هم اکنون با کلماتی در حوزه تصفیه آب در صفحات اول گوگل ظاهر شده و خوش میدرخشد.

از کجا اطمینان حاصل کنیم که طرح نهایی مورد رضایت ما است ؟

ما در لوگو پلاس این افتخار رو داشتیم که مشاور و مجری پروژه‌های بین المللی و مدیران با تجربه‌ای باشیم. ما توانستیم با ارائه خدمات طراحی سایت، لوگو و بهینه سازی سئو سایت با سبک و الگوریتم های جدید و متفاوت ظاهر شده و اعتماد و رضایت این عزیزان رو جلب کنیم. از طرفی در تمام مراحل طراحی نظرات شما اعمال خواهد شد و قدم به قدم پیش می‌رویم. پس بی شک میتوان گفت که نتیجه نهایی کاملا مطابق با نیازها و انتظارات شما همشهریان عزیز است.

با توجه به پیشرفت نرم افزا‌رهای تولید محتوای گرافیکی و متنی هر روز بر جذابیت‌های بصری طراحی سایت افزوده می‌شودما در آغاز سال 2021 با رویکردی جدید در طراحی نظر بخش عظیمی از مشتریان را جذب کرده و با آغاز سال 1400 هجری شمسی تخفیفات هیجان انگیزی را برای مشتریان و همراهان عزیزمان در نظر گرفته ایم.

لوگو پلاس به کارگیری استانداردهایجهانی و استفاده از نیروهای متخصص متعهد و خلاق تلاش دارد کسب و کار مشتریانش را با ارائه محصولات کیفی و پشتیبانی گسترده به عنوان شرکای تجاریخود، توسعه دهد، حضور شما در رتبه های برتر در گوگل از اهداف لوگو پلاس می‌باشد. با متخصصین حرفه ای لوگوپلاس نگران رتبه ی سایت خود نباشید.

سایت تصفیه آب abpaksazan.com به عنوان یکی از اولین و بزرگ ترین ارائه دهنده دستگاه های تصفیه آب صنعتی با تجهیزات جانبی اصلی

منابع این مطلب:

آنتی اسکالانت

فیلتر شنی چیست ؟

مزایا و معایب دستگاه تصفیه آب صنعتی به نقل از ایرنا

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب

رایج ترین روش تصفیه آب صنعتی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

 • شرکت آب پاکسازان
 • ۰
 • ۰

آیا آب UV برای نوشیدن بی خطر است؟ | Is UV water safe to drink?

دستگاه تصفیه آب ماورا بنفش برای سلامتی مفید است زیرا تمام میکروب های مضر موجود در آب را از بین می برد بدون اینکه بر مزه تأثیر بگذارد

نوشیدن آب تمیز برای سلامتی ضروری است. با توجه به آلودگی گسترده موجود در آب ، آب شیر دیگر منبع قابل اعتمادی برای آب نیست. موارد متعددی وجود داشته است که افراد به دلیل نوشیدن آب فیلتر نشده شیر آب بیمار شده اند. بنابراین ، داشتن بهترین کیفیت تصفیه آب در خانه برای هر خانوار یک ضرورت است. با این حال ، بازار انواع مختلفی از دستگاه های تصفیه آب را ارائه می دهد که از سیستم های مختلف تصفیه آب استفاده می کنند. از این رو کار انتخاب فیلتر آب مناسب برای خانه می تواند شما را گیج کند. انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب می تواند در دنیا تفاوت ایجاد کند. برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح ، ما محبوب ترین سیستم های تصفیه آب یعنی RO در مقابل دستگاه تصفیه آب UV را مقایسه کرده ایم.
سیستم تصفیه آب معکوس اسمز (RO) چیست؟

این یک سیستم تصفیه آب است که مولکول های آب را از طریق یک غشا semi نیمه نفوذ پذیر حرکت می دهد. در نتیجه ، فقط مولکول های آب می توانند به سمت دیگر غشا حرکت کنند و نمک های محلول و سایر ناخالصی ها را پشت سر بگذارند. از این رو ، آب تصفیه شده RO عاری از باکتری های مضر و همچنین آلاینده های محلول است.
سیستم تصفیه آب UV چیست؟

در سیستم فیلتر آب ماورا بنفش ، از اشعه UV (ماوراio بنفش) برای از بین بردن باکتری های مضر آب استفاده می شود. از این رو آب به طور کامل از عوامل بیماری زا ضد عفونی می شود. دستگاه تصفیه آب اشعه ماورا بنفش برای سلامتی مفید است زیرا تمام میکروب های مضر موجود در آب را از بین می برد بدون اینکه بر طعم آن تأثیر بگذارد.
کدام یک بهتر است - تصفیه کننده آب RO یا UV؟

در حالی که هر دو سیستم تصفیه آب RO و UV باکتری های مضر موجود در آب را از بین می برد یا از بین می برد ، چندین فاکتور دیگر وجود دارد که شما باید قبل از تصمیم نهایی خرید در نظر بگیرید. در اینجا تفاوت های اساسی بین دو سیستم فیلتراسیون وجود دارد.

    فیلتر اشعه ماورا path بنفش ROA تمام عوامل بیماری زا موجود در آب را از بین می برد ، با این حال باکتری های مرده در آب معلق باقی می مانند. از طرف دیگر ، یک دستگاه تصفیه آب RO باکتری ها را از بین می برد و بدن های مرده آنها را که در آب شناور هستند نیز فیلتر می کند. از این رو ، آب تصفیه شده RO از بهداشت بیشتری برخوردار است.
    دستگاه های تصفیه آب RO می توانند نمک های محلول و مواد شیمیایی را از آب خارج کنند. با این حال ، فیلترهای آب UV قادر به جدا کردن جامدات محلول از آب نیستند. بنابراین ، سیستم های RO در تصفیه آب لوله کشی موثرتر هستند زیرا باکتری تنها چیزی نیست که آب را آلوده می کند. فلزات سنگین و سایر مواد شیمیایی مضر موجود در آب می توانند بر سلامتی شما تأثیر منفی بگذارند.
    دستگاه های تصفیه RO دارای سیستم پیش تصفیه داخلی هستند که به آن کمک می کند تا با آب کثیف و گل آلود کار کند. از طرف دیگر ، فیلترهای UV با آب گل آلود کار نمی کنند. برای از بین بردن م theثر باکتری ها ، آب باید شفاف باشد. از این رو ، فیلترهای اشعه ماورا بنفش ممکن است گزینه مناسبی برای مناطقی باشد که آب دارای مقدار زیادی رسوب است.
    دستگاه های تصفیه آب RO برای افزایش فشار آب به برق نیاز دارند. با این وجود فیلترهای UV می توانند با فشار آب معمولی کار کنند.
    یکی دیگر از جنبه های اصلی انتخاب دستگاه تصفیه آب هزینه آن است. امروزه قیمت دستگاه تصفیه آب قابل توجیه است. این نه تنها ما را در برابر بیماری های منتقله از آب محافظت می کند ، بلکه باعث می شود ما مدرسه یا کار را از دست ندهیم. قیمت فیلتر RO برای حفاظتی که تضمین می کند قابل توجیه است. در کنار آن ، یک دستگاه تصفیه آب UV باعث صرفه جویی در برخی از جنبه های مهم دیگر مانند زمان می شود (دستگاه های تصفیه UV سریعتر از فیلترهای RO هستند) و آب را در رنگ و طعم طبیعی خود نگه می دارد.

A. O. اسمیت سطح دیگری از تصفیه آب را بالاتر از RO و UV می افزاید

هنگامی که همه در مورد بهترین فن آوری فیلتراسیون آب بحث می کنند - RO در مقابل UV؟ فناوری تصفیه دیگری نیز وجود دارد که توسط A. O. Smith - SSM به ثبت رسیده است. Side Stream RO Membran از افزایش میزان بازیابی آب تصفیه شده اطمینان حاصل می کند. این بدان معنی است که در مقایسه با فیلترهای آب معمولی RO ، آب کمتری هدر می رود. برخی از مدل های دارای فناوری SSM A. O. Smith X4 + ، X3 + و X3 هستند.

Silver Charged Membrane Technology (SCMT) سطح تصفیه سطح ثانویه ای را ایجاد می کند که از هرگونه آلودگی احتمالی جلوگیری می کند. بنابراین ، هنگامی که آب از طریق مراحل مختلف تصفیه فیلتر شد ، مرحله دیگر و احتمالاً آخرین مرحله SCMT است. ثابت شده است که SCMT + RO تصفیه آب بهتری نسبت به RO و UV فراهم می کند.

با این حال ، وقتی RO و تصفیه آب UV را مقایسه می کنیم ، آشکار است که RO یک سیستم تصفیه آب موثرتر از سیستم UV است. دستگاه های تصفیه آب با اشعه ماورا UV بنفش فقط آب را ضدعفونی می کنند که شما را در برابر بیماری های منتقله از آب محافظت می کند. با این وجود ، نمیتواند نمکهای محلول مضر و فلزات سنگین را از آب پاک کند. به همین دلیل سیستم های تصفیه آب RO از قابلیت اطمینان و کارایی بیشتری برخوردار هستند. اگرچه ، امروز یک شرط بسیار مطمئن تر ، انتخاب دستگاه تصفیه آب UV یا RO با SCMT (فناوری غشای شارژ نقره ای) است.

 • شرکت آب پاکسازان
 • ۰
 • ۰

از اسمز معکوس برای تولید آب بسیار تصفیه شده برای سیستم های آب آشامیدنی ، دیگهای بخار صنعتی ، فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی ، مواد آرایشی ، تولید دارویی ، نمک زدایی آب دریا و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می شود.

https://omigo.ir/post/-%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%A8-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-3rc2

واحدهای Vantage®MFX Reverse Osmosis (RO) واحدهایی از پیش مهندسی شده و از پیش مونتاژ شده هستند که برای انواع کاربردهای صنعتی و تجاری طراحی شده اند. غشاهای RO به طور معمول 90-99.9٪ از مواد جامد معلق و محلول را از بین می برد و می تواند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد.

https://idat.ir/@ro-cleaning-water/227686_%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87_%D8%A2%D8%A8_%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C_%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF
واحدهای Vantage® M41 RS Reverse Osmosis (RO) واحدهایی از پیش مهندسی و از پیش مونتاژ شده هستند که برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری طراحی شده اند. غشاهای RO به طور معمول 90-99.9٪ از مواد جامد معلق و محلول را از بین می برد و می تواند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد. واحدهای M41 سیستم های تک پاس RO هستند.

https://alefba.io/post/%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%A8-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-1
واحدهای Vantage® M41 GP Reverse Osmosis (RO) واحدهایی از پیش مهندسی و از پیش مونتاژ شده هستند که برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری طراحی شده اند. غشاهای RO به طور معمول 90-99.9٪ از مواد جامد معلق و محلول را از بین می برد و می تواند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد. واحدهای M41 سیستم های تک پاس RO هستند.
واحدهای Vantage® M43 Reverse Osmosis (RO) واحدهایی از پیش مهندسی و از پیش مونتاژ شده هستند که برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری طراحی شده اند. غشاهای RO به طور معمول 90-99.9٪ از مواد جامد معلق و محلول را از بین می برد و می تواند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد. واحدهای M43 سیستم های تک پاس RO هستند.
واحدهای Vantage® M84 Reverse Osmosis (RO) واحدهایی از پیش مهندسی شده و از پیش مونتاژ شده هستند که برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری طراحی شده اند. غشاهای RO به طور معمول 90-99.9٪ از مواد جامد معلق و محلول را از بین می برد و می تواند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد. واحدهای M84 سیستم های تک پاس RO هستند.
واحدهای Vantage® M83 Reverse Osmosis (RO) واحدهایی از پیش مهندسی و از پیش مونتاژ شده هستند که برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری طراحی شده اند. غشاهای RO به طور معمول 90-99.9٪ از مواد جامد معلق و محلول را از بین می برد و می تواند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد. واحدهای M83 سیستم های تک گذر RO هستند.
واحدهای Vantage® M86 Reverse Osmosis (RO) واحدهایی از پیش مهندسی و از پیش مونتاژ شده هستند که برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری طراحی شده اند. غشاهای RO به طور معمول 90-99.9٪ از مواد جامد معلق و محلول را از بین می برد و می تواند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد. واحدهای M86 سیستم های تک پاس RO هستند.
واحدهای Vantage® M284 Reverse Osmosis (RO) واحدهایی از پیش مهندسی و از پیش مونتاژ شده هستند که برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری طراحی شده اند. غشاهای RO به طور معمول 90-99.9٪ از مواد جامد معلق و محلول را از بین می برد و می تواند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد. واحدهای M284 دو سیستم RO هستند.
واحدهای Vantage® M286 Reverse Osmosis (RO) واحدهایی از پیش مهندسی و از پیش مونتاژ شده هستند که برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری طراحی شده اند. غشاهای RO به طور معمول 90-99.9٪ از مواد جامد معلق و محلول را از بین می برد و می تواند باکتری ها و ویروس ها را از بین ببرد. واحدهای M286 دو سیستم RO هستند.
سیستم های CIP برای از بین بردن رسوب و بازیابی عملکرد سیستم غشا membrane ، تمیزکاری و پاکسازی منظم اسمز معکوس و سایر سیستم های غشایی را انجام می دهند.

منبع

 • شرکت آب پاکسازان
 • ۰
 • ۰
0 تا 100 ساخت فیلتر شنی یا سند فیلتر

بازدید از محل

شرکت آب پاکسازان در همه مراحل اجرا و فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی ابتدااز محل نصب دستگاه بازدید به عمل می آورد تا نسبت به شرایط محیط و همچنین شرایط جوی نوع شاستی و قطعات مورد نیاز اقدام به تهیه گزارش می نماید.

کارشناسی در محل

پس از بررسی شرکت آب پاکسازان از محل بازدید و ارائه گزارش، یک تیم کارشناسی به محل اعزام می شوند تا نسبت به تهیه نمونه برداری از آب منطقه اقدام نمایند . جواب آزمایش آب منطقه به همراه گزارش تیم طراحی و تیم کارشناسی تحوبل واحد برآورد هزینه خواهد شد .

در شرح ظاهر این فیلتر باید گفت فیلتر شنی به فیلتری می گویند که میتواند املاح مخلوط در آب مانند شن، ماسه، گل و لای، کدورت، کلر آزاد و ذرات معلق را حذف کند. ذراتی که قطر آن ها بیش از 45 میکرون باشد. این فیلتر به دلیل ارزان بودن و کارایی بالایی که در دستگاه های تصفیه آب صنعتی، تصفیه آب استخر، تصفیه آب ورودی به ساختمان ها ومنازل مسکونی بسیار محبوب می باشد. حال باید توجه نمود هر صافی شنی چه مشخصاتی دارد که ما باید به آن توجه کنیم.

فیلتر شنی توانایی شیرین کردن آب را دارد ؟

زمینی که در آن زندگی می‌کنیم به دلیل فراوانی آب در سطح آن همچون اقیانوس‌ها، دریا ها و… به سیاره آبی رنگ معروف در دستگاه آب شیرین کن صنعتی است. با این حال تنها 2.5 درصد از تمام این آب های روی زمین قابل شرببوده که حجم عظیمی از آن به صورت برف و یخ ، غیر قابل استفاده می باشند و تنها 0.3 درصد از آن به صورت مایع و قابل دسترس می‌باشد که می‌توان از آن استفاده کرد. که این آب در صنایع مختلف همچون :

 • کارخانه‌تولید آب جهت شرب
 • صنعت دام و طیور
 • صنعت کشاورزی
 • صنعت پزشکی، دارو سازی و آزمایشگاهی

و غیره در حال استفاده می‌باشد پس مقداری کمی برای شرب باقی می‌ماند.

فیلتر شنی آب پاکسازان

عمده مصرف برای این فیلتر برای نقاط و مکان هایی می باشد که نیاز به انجام عمل تصفیه فیزیکی آب دارند. متاسفانه سیستم تصفیه آب شهری درایران ناقص بوده و ایرادات زیادی دارد و از طرفی آب شهری به دلیل لوله کشیقدیمی و فرسوده از کدورت بسیار بالایی برخوردار است و آبی که به دست مصرف کننده میرسد از استاندارد های حداقلی برخوردار نیست. همچنین سیستم گندزدایینیز برای این آب شهری درست اجرا نشده و معمولاً به دلیل نداشتن ابزارهای کنترلی، بیش از حد مجاز از مواد گندزدا مانند کلر در آب استفاده می شود.

کاتالوگ فیلتر شنی

بخشی از توضیحات کاتالوگ و یا دفترچه فیلتر شنی آب پاکسازان، در ابتدا باید توجه داشت که فیلتر شنیتوانایی حذف ذرات معلق در آب را دارند این بدین معنا است که آب ورودی به فیلتر شنی تصفیه فیزیکی شده و آب خروجی از آن آبی زلال و شفاف و به دلیل وجود کربن در داخل فیلتر شنی عاری از کلر رنگ بو و مزه می باشد بهصورت کلی فیلتر شنی همانند مرحله 1 2 و 3 در دستگاه تصفیه آب خانگی عمل میکند تنها با این تفاوت که صافی شنی توانایی حذف گل و لای با دقت بیشتر و مقدار آب بسیار بیشتر است.

همانطور که می دانید کلر بیش از حد در آب باعث ایجاد ناراحتی های پوستی ومشکلات تنفسی می شود همچنین این کلر آزاد نیز در آب برای دستگاه تصفیه آب صنعتی مضر بوده و در صورت ورود کلر به فیلتر ممبران که همان فیلتر اصلی دستگاه می باشد فیلتر ممبران ظرف مدت 16 ساعت از کار می افتد. به همین دلیلاست که فیلتر شنی محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران دارد.

طراحی و ساخت فیلتر شنی

شما باید بدانید آبی که قرار است توسط فیلتر شنی تصفیه شود چه مقدار کدورت دارد، شما حتی می بایست میزان کلر آزاد در آب را نیز آنالیز کرده تا در طراحی فیلتر شنی لحاظ شود. این دو آیتم باعث می شود که فیلتر شنی شما عملکرد عالی از خود نشان دهد و تمامی ذرات معلق موجود در آب را حذف نماید، لازم به ذکر است که علاوه بر کدورت و میزان کلر آزاد موجود در آب شما می بایست مشخص نمایید چه مقدار آب در واحد زمان را تصفیه کنید به عنوان مثال شما برای یک دستگاه تصفیه آب صنعتی و یا یک واحد مسکونی و حتی یک مجتمع چقدر آب در 24 ساعت نیاز دارید.

جنس فیلتر شنی آب پاکسازان

جنس بدنه فیلتر چگونه باشد باید توجه داشت که صافی شنی را میتوان از از جنس استنلس استیل، کربن استیل، فایبرگلاس یا همان FRP، گالوانیزه ساخت. باید توجه نمود که نوع آب ورودی به فیلتر شنی چه می باشد تا متناسب با آن جنس فیلتر را مشخص کرد به عنوان مثال در تصفیه آب دریا از فیلترهای شنی با جنس استنلس استیل و یا اف آر پی ( فیلتر شنی FRP) استفاده می شود.

البته در فیلترهای شنی با جنس کربن استیل که به فیلتر شنی فلزی معروفند باید از پوشش اپوکسی مناسب استفاده شود. این پوشش می بایست بر روی فیلتر شنی با حداقل 200 میکرون رنگ با اجرای سند بلاست صورت بگیرد. اجرای پوشش اپوکسی در شرکت آب پاکسازان به صورت زیر انجام می گیرد.

 

Dry Film Thickness per Coat 3 Coat Painting Method No. of Coat Paint Name & Treatment Process
Blast cleaning SIS SA 2 ½ Surface preparation At shop

 

80 microns AL 1 (P-04) Epoxy Polyamide Zinc Rich 1st Coat
120 microns AL 1 (P-14) High Build Epoxy Polyamide Intermediate 2nd Coat
50 microns AL 1 (P-23) Polyurethane Aliphatic Finish Coat 3rd Coat

 

 

باید توجه داشت که اجرای مناسب پوشش اپوکسی در طول عمر فیلتر شنی تاثیر مستقیمی دارد به طوری که اجرای نامناسب پوشش باعث خرابی فیلتر ظرف مدت شش ماه می گردد از طرفی با اجرای درست و اصولی پوشش اپوکسی طول عمر فیلتر شنیبه بیش از از 8 تا 10 سال می رسد. این فیلتر ها به دلیل هزینه اولیه کم و هزینه نگهداری ناچیز بسیار معروف اند لذا در نحوه اجرای پوشش در فیلترشکنی خود اطمینان حاصل نمایید.

انواع فیلتر شنی

فیلترهای شنی نوع سلیس و یا همان شن داخل فیلتر شنی می باشد این ماده کهبه تثلیث معروف است دانه بندی های مختلفی داشته و به صورت دانه بندی شده در داخل فیلتر قرار می گیرد سیلیس فیلتر شنی از لایه درشت که سنگهایی در حدود 8 الی 12 میلیمتر می‌باشند در کف فیلتر شنی و به عنوان لایه اول از پایین ریخته می شود بعد از آن سلیس با اندازه 5 الی 8 میلیمتر به عنوان سلیس متوسط بر روی سلیس درشت قرار می‌گیرد بعد از سلیس متوسط اصلی‌ترین لایه فیلتر شنی که همان سلیس شکری باشد قرار می گیرد این سنیس ابعاد و اندازه ای در حدود یک الی سه میلیمتر داشته و در بالای لایه متوسط قرار می گیرد این لایه کلیه کار تسویه را انجام داده و حذف گلای و ذرات معلق در آب به واسطه وجود این لایه می باشد. در فیلترهای مدیا نیز که نوع خاصی از فیلترهای شنی می باشند بعد از لایه شکری از کربن اکتیو یا همان کربن فعال استفاده می کنند. این لایه با حذف کلر آزاد موجود در آب آب را تصفیه کرده وهمچنین رنگ بو طعم و مزه را از آب حذف می کند. انتخاب نوع درست سلیس و کربن در فیلتر شنی از لحاظ جنس و سایز سلیس بسیار مهم است بسیار دیده شده که فیلتر شنی توانایی حذف ذرات معلق را به طوری که آن فیلتر طراحی شده از خود نشان نداده است و با تعویض سلیس و کربن آن این مشکل برطرف شده است.

لوله کشی فیلتر شنی

لوله کشی در فیلترهای شنی می تواند از جنس یو پی وی سی ( UPVC ) آهن، گالوانیزه و یا پلی اتیلن باشد. نکته مهم در لوله کشی این است که سایز لولهباید متناسب با ظرفیت فیلتر و میزان آبدهی آن در ساعت باشد به عنوان مثال اگر شما فیلتر شنی با قطر یک متر را انتخاب نمایید و لوله کشی نصب شده روی آن سایز 4 اینچ را داشته باشد باعث ورود آب زیادی به فیلتر شده که مشکلاتی از قبیل افزایش سرعت خطی به هم ریختن لایه های سیلیس و فیلتر نشدن آب را به همراه دارد. باید توجه نمود که لوله کشی فیلتر شنی نقش بسزایی در بکواش فیلتر یا همان شستشوی فیلتر دارد.

نگهداری فیلتر شنی

پر اهمیت در نگهداری از فیلتر شنی و کارایی بهتر آن می شود انجام عمل بک واش می‌باشد. به صورت کلی در حالت نرمال و حین‌کار فیلتر آب از بالا وارد شده و پس از عبور از لایه های سیلیس از کف فیلتر شنی خارج میشود. در حالت بکواش آب از پایین فیلتر وارد شده و از بالا خارج میشود. این کار باعث شستشوی فیلتر و مواد داخل آن می شود. شما می بایست بسته به کدورت آب ورودی از روزی یک بار تا دو هفته یکبار با باز و بسته کردن شیر های نصب شده روی فیلتر شنی، فیلتر شنی خود بکواش را نمایید. شما می توانید در حین انجام عمل بکواش آب کثیفی که از فیلتر شنیخارج می شود را مشاهده نمایید. این عمل در حدود 15 الی 45 دقیقه برای هر فیلتر زمان می‌برد. بهتر است علاوه بر پمپ شستشو از بلوئر هوا برای بکواش بهتر فیلتر شنی استفاده کرد. استفاده از بلوئر هوا در شستشوی فیلتر شنی می توانند 50% شست و شو را بهتر نماید.

تاریخچه آب پاکسازان

شرکت تصفیه آب و فاضلاب گروه صنعتی آب پاکسازان از ابتدای فعالیت خود و با اتکا به دانش ، تخصص و تجربه کارشناسان خود توانسته است اجرای بیش از 3500 پروژه موفق در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب را بر اساس آخرین دستاورد های علمی و فنی روز در کارنامه خود به تثبیت برساند و به واسطه حجمعظیم تولیدات تولیدات موفق گردیده تا کیفیت ، سرعت ، قیمت و خدمات پس از فروش خود را به ایده آل ترین سطح ممکن برساند.

شرکت آب پاکسازان

شرکت آب پاکسازان با برند تجاری PRIME AQUA در سال 1377فعالیت خود را بهصورت حرفه ای در زمینه مشاوره ، طراحی و ساخت سیستم های تصفیه آب ، تصفیه فاضلاب و مواد شیمیایی آغاز کرده است. واحد بازرگانی است شرکت با توجه به نیاز بازار و شرکت ها اقدام به واردات تمامی تجهیزات به روز سیستم های تصفیه آب و فاضلاب مینماید. واحد فنی شرکت آب پاکسازان پر سابقه ترین واحد شرکت بوده و از بدو تاسیس شرکت تا به امروز با تکیه بر مهندسین خلاق و تکنسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی و مهندسی می پردازد.

برآورد هزینه

واحد برآورد هزینه با توجه به جواب آزمایشگاه و همچنین گزارش تیم طراحی وشرکت آب پاکسازان نسبت به برآورد هزینه دستگاه تصفیه آب مورد نیاز مشتری، سختی آب منطقه و همچنین شرایط جوی اقدام می کند. در نهایت تیم فروش نوین تصفیه پارس با تمامی گزارشات مندرج قیمت نهایی را اعلام می کند .

نصب و تحویل دستگاه تصفیه صنعتی

پس از گذشت همه مراحل فوق و پرداخت هزینه های دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاه به همراه یک تیم نصب و راه اندازی به محل اعزام می شوند. پس از نصب وتحویل دستگاه کلیه آموزش های اولیه به یک اپراتور که از طرف مشتری معرفی می شود آموزشهای لازم داده می شود و از آن تاریخ گارانتی و خدمات پس از فروش محصول دارای اعتبار می باشد.

سایت تصفیه آب abpaksazan.com به عنوان یکی از اولین و بزرگ ترین ارائه دهندگان و سازندگان با ?? دستگاه تصفیه آب صنعتی با تجهیزات جانبی اصلی؛ برندهای مختلف در مقیاس های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی ro جهت ارائه خدمات بهتر و پاسخگویی به سوالات شما مشتریان خرید تصفیه آب و مشاوره برای خرید محصول، امکان مشاوره رایگان تلفنی را ایجاد کرده است.

دسته بندی تصفیه آب : https://abpaksazan.com/category/water-treatment/

لیست قیمت فیلتر شنی

با توجه به ورود به سال 2021 و آغاز سال 1400 فروش ویژه با قیمت همکار و ارائه لیست قیمت های فیلتر شنیاز طریق کانال های ارتباطی ما، می توانید سفارش خرید خود را با اطمینان خاطر، گارانتی کیفیت محصول و قیمت مناسب به کارشناسان فروش آب پاکسازان بسپارید.

شرکت مهندسی آب پاکسازان تولید کننده انواع فیلتر شنی،جهت خدمات خرید انواع و اقسام فیلترشنی آماده همکاری با مشتریان ارجمند میباشد. از این رو جهت خرید فیلترشنی با بخش فروش و یا بصورت آنلاین درج سفارش نمایید.

قیمت فیلتر شنی

در تمامی شبکه های اجتماعی شرکت آب پاکسازان از جمله (یوتیوب ،واتساپ، لینکدین، تلگرام، اینستگرام و… ) فیلترشنی های تولید شده توسط تیم مهندسی آب پاکسازان، مشخصات فنی و قیمت مدل های از انواع فیلتر شنیفایبر گلاس و فولادی در دما و فشار کار های مختلف از معروف ترین برندهای داخلی تولیدی شرکت و خارجی با گارانتی اصلی و مادام العمر، جهت بررسی و خرید شما مشتریان عزیز و گرامی ارائه گردیده است.

سوالاتی در خصوص فیلتر شنی

فیلتر شنی و فیلتر کربنی یا به عبارتی مدیا فیلتر چه کارایی دارند؟

فیلتر شنی یا صافی شنی که محتوای درون آنها متشکل از مشبندی سنگ‌های سیلیس در سایز‌های مختلف است وظیفه حذف گل و لای و ذرات معلق و به طور کل شفاف سازی آب را بر عهده دارد، اما فیلتر کربن یا میا فیلتر که متشکل از کربن و سلیس هستند داری وظایف متعددی از جمله حذف بو،رنگ طعم و مزه و از همه مهمتر وظیفه ی حذف کلر را بر عهده دارد.

سلام تفاوت فیلتر شنی اتوماتیک و دستی چیست؟

در فیلتر شنی های اتوماتیک از شیرهای برقی ویا پنوماتیکی به جای شیرهای دستی موجود در فیلترشنی های دستی جهت بکواش و فست‌راین توسط PLCهای فرمان صورت می‌گیرد.

سرویس و شستشوی فیلتر شنی به چه نحوی است؟

سرویس فیلتر شنی شامل دو مرحله‌ی بکواش و فست راین است، که در عمل بکواش فیلتر از پایین به سمت بالا و در فست راین فیلتر از بالا به سمت پایین توسط آب شسته می‌شوند که هر دو مرحله با تغییر حالت شیرهای موجود در فیلتر شنی صورت می‌گیرد.

مواد شیمیایی فیلتر شنی

 • سیلیس های تصفیه آب
 • آنتراسیت های تصفیه آب

فیلتر شنی بر اساس نوع بستر

 1. بستر تک لایه
 2. بستر دو لایه
 3. بستر سه لایه و بیشتر

سایت تصفیه آب پاکسازان سازنده و طراح انواع فیلتر شنیو فیلتر کربنی برای استفاده در صنایع مختلف می‌باشد و در کنار این امکان مشاوره برای خرید محصولات تصفیه آب خانگی و تصفیه آب نیمه صنعتی و حرفه و تخصص اصلی آب شیرین کن های صنعتی را هم در اختیار شما قرار داده است. در صورت تمایل و نیاز به مشاوره با مراجعه به abpaksazan.com با کارشناسان آب پاکسازان در ارتباط باشید.

با توجه به آنچه گفته شد بهتر است برای خرید فیلتر شنیشرکت تصفیه آب و فاضلاب گروه مهندسی آب پاکسازان را اولویت، در لیست برنامه‌هایی قرار دهید که در سال 1400 قصد دارید انجام دهید و چه بهتر که این اتفاق با شروع سال جدید همراه باشد.

?? تلفن تماس شرکت : 06133739660 واحد فروش ?? مشاوره رایگان : 09166915090 مهندس قدکساز

شرکت تصفیه آب پاکسازان در خدمت شماست.

شرکت طراحی وب سایت در اهواز

طراحی سایت، به خصوص در حال حاضر که مردم اغلب کشورهای جهان درگیر ویروسمنحوس کرونا یا همان کوید 19 هستند، بیش از پیش اهمیت یافته است با داشتن سایتی مفید شما قادر خواهید بود هم به خود و هم به دیگران از همه لحاظ کمک شایانی کنید. در شرایطی که نه تنها در استان خوزستان بلکه در شهر اهوازو کل کشور عزیزمان ایران؛ بلکه تمامی جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با یکی از مرگبار ترین ویروس‌های جهان در طول تاریخ است اما زندگی افراد نیز در حال تغییر و همراهی با این ویروس است اولین اتفاق در زندگی روزمره نیاز به خرید و تهیه مایهتاج خانه و زندگی بوده و این دقیقا اولین موج احساس نیاز به خرید‌های اینترنتی و بدون استرس و مراجعه حضوری بود این موضوع طراحی سایت را به یکی از پر تکرارترین درخواست‌ها در دنیای تجارت الکترونیکطی چند ماه اخیر تبدیل کرد، طراحی سایت در اهواز نیز دقیقا با این چنین برخوردی روبه رو شد و ما در لوگو پلاس تمامی تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات طراحی سایت در خوزستان به کار برده‌ایم.

اگر با جستجوی عبارت های زیر به این صفحه رسیدید، این نکته را مدنظر داشته باشید که خدمات طراحی سایت تیم لوگو پلاس تنها محدود به استان خوزستان و شهر اهواز نیست. اشاره ما به حضور در این شهر به دلیل جنبه معرفیاین شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم اجرایی است.

 • طراحی سایت در اهواز
 • آموزش طراحی وب سایت در اهواز
 • سئو سایت در خوزستان
 • طراحی اپلیکیشن اهواز
 • شرکت نرم افزاری اهواز
 • شرکت طراحی وب سایت در اهواز
 • طراحی سایت در خوزستان

بهینه سازی سایت در اهواز

اینکه شما به دنبال سئو سایت در اهواز و یا در هر کجای کشور خود هستید نشان می دهد که در حال حاضر یک وب سایت دارید، اما هدف ما از معرفی این خدمت به شما این است که بنا بر تجربه، مشتریان زیادی داشتیم که پس از آشنایی با تیم دیجیتال مارکتینگ لوگو پلاس و مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما، سریعا تصمیم به طراحی مجدد سایت خود گرفتند. شاید شما از ظاهر سایت خود چندان راضی نباشید و یا اینکه وب سایتتان در موبایل به درستی نمایش داده نمی شود و اصطلاحاً ریسپانسیو نیست، در این صورت تیم دیجیتال مارکتینگ لوگو پلاس آماده ارائه خدمات طراحی سایت نیز به شماست

لوگو پلاس متشکل از تیم جوان و خلاق طراحی در کنار واحد تحقیق و توسعه ، همگام با آخرین دانش روز دنیا، تمام نیروی خود را در جهت طراحی وب سایت های حرفه ای و متمایز، جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان به عنوان شرکای تجاری خود بکار گرفته است. لوگو پلاس تیم بر اصول مشتری مداری ، پشتیبانی گسترده وانطباق با دانش روز دنیا توانسته سهم مهمی در بازار IT کشور بدست آورد. لوگوپلاس ، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت و افزون بر 500 پروژه اجرا شده در زمینه خدمات برندینگ حرفه ای در کنار شماست، در کنار زیبایی ، طرح شما را به عملکردهای تجاری برند نیز مجهز می کنیم تا شما پیروز بازار رقابت باشید.

منابع مقاله:

فیلتر شنی چیست ؟(به نقل از چطور)

مزایا و معایب دستگاه تصفیه آب صنعتی به نقل از ایرنا

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب

رایج ترین روش تصفیه آب صنعتی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

 • شرکت آب پاکسازان
 • ۰
 • ۰

مزایا و معایب دستگاه تصفیه آب صنعتی 1400

فیلتر انتشارات

فیلترهای اسمز معکوس تا 99٪ مواد جامد محلول را از آب خارج می کنند. با توجه به منافذ ریز این غشای اسمز معکوس ، قابل درک است که فشار آب بر سرعت عبور آب تأثیر می گذارد. فشار بیشتر برای فیلتراسیون اسمز معکوس کارآمد ایده آل است.اکثر سیستم های اسمز معکوس در نهایت آب را از طریق یک فیلتر کربن اضافی منتقل می کنند تا هر نوع طعم و بوی ماندگار از آب تصفیه شده را از بین ببرد. آب اسمز معکوس خالص شده پس از مدت زمان لازم به انتهای فرآیند فیلتراسیون در یک مخزن ذخیره سازی تحویل داده می شود. مراحل دیگری وجود دارد که فیلتر پست محسوب می شوند.

مزایا و معایب دستگاه تصفیه آب صنعتی با روش اسمز معکوس RO

اگرچه امروزه تصفیه آب امری مهم و مورد توجه به دلیل افزایش کیفیت آب به شمار می‌رود اما دستگاه تصفیه آب صنعتی با روش اسمز معکوس RO دارای مزایا و معایبی است.

تصفیهآب به روش اسمز معکوس RO یا اسمز معکوس صنعتی یکی از روش‌های تصفیه آب استکه در این روش ناخالصی‌ها و املاح آب جداسازی و حذف می شود.

مزایا دستگاه تصفیه آب صنعتی

در مورد مزایای دستگاه تصفیه اب صنعتی Industrialwastewater treatment باید به مقرون به صرفه بودن دستگاه از جهت هزینه مالی و هم از لحاظ آلایندگی محیط زیست اشاره کرد. همچنین این سیستم از دقت بالایی در تولید کیفیت آب محصول برخوردار است. محدودیت ظرفیت تولید ندارد، برای همه نوع آب خام با تی دی اس‌های مختلف مانند آب لب شور، آب دریا و ...کاربرد دارد.

همچنین این سیستم علاوه بر حذف کامل املاح محلول در آب(TDS) تاثیر چشم گیری در کاهش سختی آب را دارا است. همچنین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- مصرف پایین انرژی نسبت به روش‌های تقطیری

۲- هزینه نگهداری پایین

۳- راهبری آسان

۴- نصب و راه اندازی در کوتاه‌ترین زمان

۵- مصرف پایین مواد شیمیایی در مقایسه با روش تعویض یونی

۶- در سیستم‌های RO نسبت به سیستم‌های گرمایی مصرف انرژی پایین میباشد وبسیاری از مشکلات همانند خوردگی که در سیستم‌های گرمایی به دلیل عملکرد دردماهای بالا وجود دارد، در این سیستم دیده نمی‌شود.

۷- از نقطه نظر آلودگی نیز روش اسمزمعکوس به روش تبادل یونی ارجحیت دارد، زیرا هیچگونه ناخالصی به جز آنجه قبلاً در آب وجود داشته است، به محیط زیست اضافه نمیکند.

۸- برخلاف سیستم‌های تقطیری و تعویض یونی به دلیل آن که قسمت اصلی تصفیه‌ی آب در سیستم‌های RO توسط ممبرین‌ها انجام میشود، در صورتی که اشکالی در سیستم به دلیل خرابی یکی از آن‌ها اتفاق بیفتد، ‌ نیازی به متوقفکردن کامل سیستم نیست، ممبرین خراب را میتوان به سادگی از سیستم خارج، شستشو، تعویض و یا تغییر داد.

۹- در مقایسه با سیستم‌های تعویض یونی، هزینه یک سیستم RO، نسبت به تغییرات ناخالصیهای آب وابستگی کمی دارد، بنابراین در صورت تغییر خلوص آب ورودی تغییرات زیادی در هزینه‌های تمام شده آب نهایی داده نمی‌شود.

معایب تصفیه آب صنعتی

در رابطه با معایب سیستم‌های تصفیه آب صنعتی(https://abpaksazan.com/?p=۴۶۴۹) می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

بالا بودن نسبی پساب دستگاه، این پساب‌ها معمولا از ۵۰% تا ۱۰% آب خوراکرا شامل می‌شوند که این تفاوت درصد، تماما بستگی به طراحی دستگاه دارد. لازم به ذکر است که این مقدار از پساب در دستگاه‌های دریایی RO افزایش یافته و نسبت به RO های اب لب شور پساب بیشتری دارا هستند.

سایت شرکت تصفیه آب پاکسازان abpaksazan.com به عنوان یکی از اولین و بزرگ ترین ارائه دهندگان دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی(https://abpaksazan.com/?p=۳۵۹۱) با تجهیزات جانبی اصلی

قیمت فیلتر شنی

قیمت فیلتر شنی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین عوامل خرید در صنایع مختلف درهر حوزه‌ای لیست قیمت فیلتر شنی است. ما در اینجا با به روز ترین قیمت‌های روز فیلتر شنی در خدمتشما هستیم، از آنجا که فیلترهای شنی انواع و اقسام مختلفی دارند، از لحاظ قیمتی اختلافات فاحشی دارند. به شکلی که نمی توان فرضاً به طور قطعی مشخص کرد که قیمت فیلترشنی FRP چقدر است. فیلترهای شنی با توجه ویژگی پارامتر عملیاتی انواع شیر تفاوت کارکرد و انواع، ظرفیت و جنس به کار رفته در بدنه‌ها قیمت‌گذاری می‌گردند. به منظور اطلاع از قیمت فیلتر شنی می‌توانید با شرکت آب پاکسازان تماس گرفته و با توجه به نوع صافی مورد نظر قیمت خرید فیلتر شنی (https://abpaksazan.com/?p=۳۵۹۱) را دریافت نمایید.

لیست قیمت فیلترشنی از طریق تماس با شماره ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ قابل دستیابی خواهد بود. این لیست قیمت بروز بوده و در ارزیابی های اولیه به منظور شرکت در مناقصات و استعلام‌ها و همچنین به جهت آگاهی تامین کننده در ابتدای هر روز بروزرسانی می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با آب پاکسازان تماس بگیرید.

تعمیر تصفیه آب

تعمیر تصفیه آب مهم‌تریندغدغه مشتریان دستگاه تصفیه آب صنعتی، خدمات پس از فروش بعد از عرضه کالاست، جالب است بدانید که سیستم‌های تصفیه آب در هر واحدی از اهمیت بسیاربالایی برخوردارند. هدف و اولویت واحد خدمات آب پاکسازان ارائه سرویس پشتیبانی بر مبنای رضایت مندی مشتریان است. در واقع یک خدمات پس از فروش واقعی سیستم‌های تصفیه آب باید از ویژگی‌های فوق برخوردار باشد. در این مقاله تصمیم داریم شما رو با معایب احتمالی دستگاه تصفیه آب صنعتی و تعمیر آن دستگاه به صورت تخصصی آشنا کنیم، چنانچه از رنگ، بو، مزه و هرآنچه که آبمصرفی شما را مکدر کرده است ناراضی هستید، همچنین هرگاه مشکلی برای دستگاهتصفیه آب پیش آمد لطفا در قدم اول با کارشناسان آب پاکسازان تماس بگیرید ومشاوره رایگان دریافت نمایید. برای ثبت سفارش تعمیر و سرویس تصفیه آب صنعتی و دریافت پیشنهادات و قیمت از شرکت های معتبر و متخصصین محلی کمک بگیرین.

عیب یابی و تعمیر دستگاه تصفیه آب

از جمله دلایل خرابی در دستگاه تصفیه آب صنعتی می‌توانبه موارد زیر اشاره کرد: طراحی اشتباه، عدم رسیدگی، عدم تزریق مواد شیمایی، انجام ندادن سرویس‌های دوره‌ای، ایجاد تغییر در سیستم و... لازم بهذکر است سیستم RO در دنیا جزو سیستم‌های تازه و نوین به حساب می‌آید. وجودمتخصصان پاسخگو و مجرب، بسیار برای دارندگان سیستم RO و بهره برداران حائزاهمیت و مهم است. بعد از پیدا کردن مشکل، برای رفع آن یا می‌بایست قطعه مورد نظر تعویض گردد و یا تعمیر شود. سعی و تلاش تکنسین‌های ما بر تعمیر قطعه خراب می‌باشد و نه تعویض آن. با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و افزایشقیمت ها قطعا هزینه نگهداری ro برای بهره برداران و دارندگان سیستم RO بسیار مهم و حائز اهمیت است.

این شرکت سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در زمینه مشاوره، طراحی، خدمات، ساخت، واردات، فروش و راه اندازی انواع سیستم‌های تصفیه آب وتصفیه فاضلاب آغاز کرده است. واحد خدمات شرکت آب پاکسازان، پر سابقه ترین واحد شرکت بوده و یکی از مهم ترین بخش‌هایی که این شرکت در آن سرمایه گزاریبسیاری نموده است که از بدو تاسیس شرکت با تکیه بر مهندسین خلاق تکنسین‌های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی می‌پردازد.

پیشنهاد ما قبل از خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی RO  از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه آب پاکسازان برای انتخاب دستگاه متناسب با نیاز خود استفاده نمائید.  

تصفیه اب‌پاکسازان

منابع:

مزایا و معایب دستگاه تصفیه آب صنعتی به نقل از ایرنا

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب

رایج ترین روش تصفیه آب صنعتی

 • شرکت آب پاکسازان
 • ۱
 • ۰

تصفیه آب صنعتی

تصفیه خانه جدید 150 میلیون دلاری گرند فورکس به طور کلی از سیستم فیلتراسیون مدرن تری نسبت به کارخانه شهر قدیمی استفاده می کند. عملکرد این سیستم جدید گرانتر است اما برای جذب "آلاینده های در حال ظهور" مانند "مواد شیمیایی برای همیشه" طراحی شده است که باعث ایجاد مشکلاتی در شهرهای دیگر شده است. این گیاه با رشد و گسترش شهر آماده گسترش است.
فرد گوتز ، سرپرست تصفیه خانه گرند فورکس ، در 28 مارس 2021 رسانایی رمپ های اسمز معکوس تأسیسات را کنترل می کند. این ساختمان فضای کافی برای چندین بانک دیگر از این سرسره ها را دارد تا بتواند رشد آینده شهر را تأمین کند. عکس از اریک هلدن / گرند فورکس هرالد

ابرهای سفید که اندکی پس از خارج شدن از شیر در یک لیوان آب گرند فورکس شکل گرفته و پراکنده می شوند ، ممکن است برجسته ترین ویژگی تأمین آب این شهر باشد.

به گفته فرد گوتز ، که کارخانه تصفیه آب جدید گرند فورکز 150 میلیون دلاری را بر عهده دارد ، این اکسیژن محلول است و با گرم شدن آب نسبتاً سردی که از سیستم آبکاری عبور می کند ، ابرها ایجاد می شوند و به سمت آپارتمان یا خانه می روند. غیر از ابر و تماس های گاه به گاه و گاهاً عصبانی اطراف او ، گوتز و سایر کارمندان کارخانه جدید و قبلی عموماً بدون توجه کار می کنند. گوتز امیدوار است که این راه را حفظ کند.

کارخانه جدید یک طرح "ترکیبی" است ، به این معنی که می تواند آب رودخانه را با استفاده از یک سیستم غشایی نسبتاً جدید یا یک سیستم سنتی تر بر اساس نرم کننده های آهک فیلتر و تمیز کند. آبی که از طریق غشا عبور می کند با pH متفاوتی نسبت به آبی که با آهک تصفیه می شود به پایان می رسد ، که به معنای فرایند متفاوتی است که در نهایت باعث نوشیدن آن می شود. گوتز گفت: مصرف کنندگان نباید هنگام استفاده از آب شهری بتوانند فرآیندی را از فرآیند دیگر تشخیص دهند.

وی گفت: "اگر آنها متوجه شوند که من کاری انجام می دهم ، من احتمالاً کار خود را اشتباه انجام می دهم."

کلاه در حدود 70 واحد کدورت نفلومتریک - معیاری که برای اندازه گیری میزان پاکیزگی استفاده می شود - اندازه گیری شد و تا حدود 10/0 "NTU" تمیز شد. کارخانه جدید می تواند این عدد را تا 0.02 NTU کاهش دهد.

گوتز گفت ، تفاوت بین این ارقام ، مانند هر تفاوت روزمره در عملکرد نیروگاه ، نباید برای ساکنان قابل توجه باشد ، اما هدف این است که یک محافظ در برابر "آلاینده های در حال ظهور" در آب آشامیدنی در سراسر ایالات متحده باشد ، مانند به عنوان کودها ، سموم دفع آفات ، داروهایی که مردم آنها را تخلیه می کنند و مواد پلی فلوئوروآلکیل - "PFAs" یا "مواد شیمیایی برای همیشه" - که در سایر شهرهای غرب میانه به یک مشکل تبدیل شده است ، مانند بمیدجی ، مین. فرودگاه توسط فوم اطفا حریق که حاوی PFA است آلوده شده بود.

به عنوان مثال سولفات ها می توانند از حوضه دریاچه شیطان به رودخانه سرخ در جنوب فارگو و سپس از شمال به آب آشامیدنی شهرهای بزرگ بروند. این سولفات ها در مقادیر زیاد خورده می شوند ، می توانند ملین باشند. گوتز گفت ، فیلتراسیون مرسوم آهک نمی تواند آنها را بگیرد ، اما سیستم غشای جدیدی از گیاه می تواند.

کارخانه جدید همچنین می تواند PFA ها را فیلتر کند ، اما ، از آزمایش 2018 ، آنها هنوز در منبع آب Grand Forks ظاهر نشده اند. این شهر قرار است طی چند سال آینده مجدداً آزمایش آنها را انجام دهد ، بسته به اینکه دولت فدرال آیین نامه های مربوط به آب آشامیدنی را به روز کند.

گوتز گفت: "بله ، هزینه تصفیه آب هزینه بیشتری دارد ، اما اکنون از آلودگی های بعدی در امان هستیم." "و هدف زمانی که ما این تسهیلات را شروع کردیم این بود که شما به عنوان جو عموم مردم نتوانید تفاوت را تشخیص دهید."

کارگران کارخانه در ماه مه به ساختمان جدید نقل مکان کردند اما پمپاژ آب به سیستم توزیع شهر را شروع نکردند تا 17 ژوئیه ، زمانی که شهردار براندون پوچینسکی دریچه ای را در مقابل گروهی از کارمندان و پیمانکاران شهر باز کرد.

بوچنسکی ماه گذشته در اولین سخنرانی دولتی خود در این شهر اظهار داشت که این گیاه پروژه "یک بار در قرن" است و به منظور گسترش هرچه بیشتر شهر طراحی شده است: آب به طور کلی وارد ضلع غربی ساختمان می شود و قبل از آن از طریق شرق تصفیه می شود. به خانه های Grand Forks پمپاژ می شود. این ساختمان به گونه ای طراحی شده است که در شمال و جنوب قابل توسعه است تا تجهیزات تصفیه و تصفیه بیشتر در آن جای گیرد.

کارمندان کارخانه به صورت جفت کار می کنند ، آب را در نقاط مختلف سیستم خود آزمایش می کنند ، مطمئن می شوند تجهیزات به درستی کار می کنند و کل اتاق کارخانه را از اتاق کنترلی که "تماس" می نامند کنترل می کنند. کارگران تقریباً به طور انحصاری از سیستم پیشرفته غشایی برای تصفیه آب آشامیدنی Grand Forks استفاده می کنند و معمولاً روزانه حدود 7.5 میلیون گالن آب در شهر پمپ می کنند. در صورت خرابی یا غوطه ور شدن سیستم غشایی ، یک سیستم آهک مرسوم تر آماده کار است.

گوتز گفت: "ما تصمیم گرفتیم یک برنامه ترکیبی تهیه کنیم تا بتوانیم همیشه به عنوان مشتری آب مرطوب برای شما ارسال کنیم." "ما غشاها را به مدت پنج سال امتحان کردیم تا مطمئن شویم که برای ما مفید خواهد بود ، اما ... این چیز جدیدی است و ما می خواهیم از داکوتای شمالی مطمئن شویم."

قفسه های سر به فلک کشیده و پر از لوله های سفید ، بال جدید کارخانه تصفیه آب John W. Pray در فورت داج را پر می کند ، جایی که غرش مکانیکی پمپ های عامل می تواند گفتگوی سختی را به وجود آورد.

آن پمپ های پر سر و صدا با فشار زیاد آب را از غشاهای داخل لوله ها عبور می دهند. وقتی آب از آن لوله ها خارج می شود ، فاقد کلسیم ، منیزیم و سایر مواد سخت کننده آب است.

نتیجه نهایی: آبی که از هر شیر آب در فورت داج خارج می شود مانند گذشته سخت نخواهد بود. آب نرم واقعی نخواهد بود ، اما بعد از اینکه تمام این تجهیزات جدید در اوایل ماه مه کاملاً به کار افتادند ، ساکنان مجبور نخواهند بود از نرم کننده های آب خود استفاده کنند.

 

 

https://www.plaza.ir/mag/140001/344982/industrial-water-purifier/

همه لوله ها ، فیلترها و پمپ ها فرآیند تصفیه آب به نام اسمز معکوس را ممکن می کنند.

ساخت نصب جدید اسمز معکوس در فورت داج در آوریل 2019 آغاز شد. پس از تأخیرهای متعدد ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، انتظار می رود سیستم در ماه آینده شروع به کار کند.
چگونه کار می کند؟

درون هر یک از لوله های سفید یک غشا plastic پلاستیکی وجود دارد که با سوراخ های میکروسکوپی زیادی پر شده است. مهندس شهر تونی تروتر گفت هر سوراخ کوچکتر از ویروس است.

وی گفت: هنگامی که آب به داخل لوله ها پمپ می شود ، فقط مولکول های آب می توانند از سوراخ ها عبور کنند. با عبور از مولکول های کلسیم ، منیزیم ، کلرید و سایر مواد ، آب با سختی کاهش یافته ایجاد می شود.

چه تاثیری بر ساکنان خواهد گذاشت؟

سختی آب در دانه ها اندازه گیری می شود. به گفته تروتر ، آب موجود در فورت داج اکنون 26 تا 27 دانه سختی دارد.
وی گفت وقتی سیستم اسمز معکوس در حال کار است ، آب حدود 7 دانه سختی خواهد داشت.

تروتر گفت ساکنانی که نرم کننده آب دارند از یک چهارم نمکی که الان مصرف می کنند استفاده خواهند کرد.

وی گفت که آنها باید نرم کننده های آب خود را تنظیم کنند.

تروتر گفت: "انجام این کار برای مشتریان ضروری است زیرا کل هدف این پروژه کاهش کلریدها است."

وی گفت: صورتحساب های آب افزایش می یابد ، اما با پس انداز حاصل از عدم خرید به اندازه نمک برای نرم کننده ها ، این میزان جبران می شود.

وی افزود: از آبگرمکن ها گرفته تا قابلمه های قهوه پس از شروع جریان آب نرم تر ، ماندگاری بیشتری خواهد داشت

چرا این کار را انجام می دهید؟

اداره منابع طبیعی آیووا این شهر را به سمت کاهش مقدار کلریدهای موجود در آب تصفیه شده تخلیه شده از رودخانه دس ماین از تصفیه خانه فاضلاب هدایت کرد. هیچ راهی عملی برای بیرون آوردن کلریدها در طی فرآیند تصفیه فاضلاب وجود ندارد.

مهندسان تشخیص دادند که کلریدها از نمکی استفاده می شود که در نرم کننده های آب استفاده می شود. سیستم اسمز معکوس برای کاهش نیاز به آن نمک ابداع شد.

این چقدر هزینه کرد؟

Woodruff Construction LLC ، از فورت داج ، 19،970،000 دلار قرارداد ساخت این نیروگاه را داشت.

ماشین آلات اسمز معکوس از Harn RO Systems Inc. ، از ونیز ، فلوریدا ، به قیمت 3،343،500 دلار خریداری شد.

پرداخت برای سیستم جدید ماهیانه حدود 7 دلار به صورتحساب آب مسکونی اضافه می کند. بخشی از این افزایش قبلاً به صورتحساب های آب اضافه شده است.

اکنون گیاه چگونه کار می کند

مرحله 1 آب وارد شده از گیاه از چاه ها از طریق هوادها عبور می کند تا اکسیژن به آن اضافه شود. این ماده آهن را در آب اکسید کرده و باعث سهولت در حذف آهن می شود.

گام. 2: آب از طریق حوضه های فیلتراسیون عمق هشت فوت پر از ماسه ، شن و سنگ رودخانه عبور می کند. آهن اکسید شده و سایر مواد به ماسه و سنگ می چسبند.

مهندس شهر تونی تروتر گفت: "این یک روش کاملاً آزمایش شده و واقعی برای فیلتر کردن آب است."

مرحله 3: مقدار کمی کلر به آب اضافه کنید تا هر گونه باکتری از بین برود ، سپس آن را به یک مخزن بسته و در نهایت ، شبکه های اصلی آب پمپ کنید.

نحوه کار گیاه با اسمز معکوس

گام. 1: هواده ها

مرحله 2: حوضه های تصفیه

مرحله 3: آب را از طریق غشاهای پلاستیکی در سیستم اسمز معکوس وارد کنید.

مرحله 4: مقدار کمی آب فیلتر شده اضافه کنید که از طریق اسمز معکوس عبور نکرده است. تروتر گفت که از سختی کاهش یافته آب از شستشوی مواد از شبکه های آب جلوگیری می کند.

کارخانه جدید که در حاشیه غربی شهر واقع شده است علاوه بر هزینه بالای آن ، هزینه بیشتری نسبت به کارخانه قدیمی در کنار رودخانه سرخ دارد. گوتز و ملانی پاروی ، مدیر آبرسانی گرند فورکس ، گفتند دشوار است که بگوییم هزینه کارخانه جدید چقدر است ، بخشی به این دلیل که این یک سال مالی کامل در حال بهره برداری نیست. با این حال ، باروی و سایر مقامات شهری بودجه تصفیه آب خود را از 5 میلیون دلار در سال 2018 ، قبل از شروع ساخت کارخانه جدید ، به 5.5 میلیون دلار در سال 2021 ، اولین سال کامل بهره برداری ، افزایش دادند.

اما ، صرف نظر از هزینه ها ، سیستم غشایی نسبت به سیستم سنگ آهک کارآمدتر است و آبی که تولید می کند به مراتب تمیزتر است ، حتی اگر با چشم غیر مسلح یکسان باشد. تصفیه خانه قدیمی ، که به طور انحصاری از سیستم تصفیه معمولی استفاده می کند ، آب را دریافت می کند

دون کنی ، رئیس تجارت جهانی سیستم های آب شرکت فرانکلین الکتریک ، اظهار نظر کرد ، "ما تصفیه آب را به عنوان مجاورت استراتژیک با موقعیت پیشرو پمپاژ آب زیرزمینی در سطح جهانی شناسایی کرده ایم. ما خوشحالیم که حضور پررنگ Puronics در بازار ، تمرکز بر کیفیت و رویکرد مشتری مداری را به مشاغل تصفیه آب اضافه می کنیم. Puronics 70 سال سابقه غنی به عنوان ارائه دهنده پیشرو در سیستم های تصفیه آب مسکونی و تجاری برتر دارد و این خرید کانال ، محصول و پیشنهادات جغرافیایی ما را در ایالات متحده گسترش می دهد. من می خواهم از اسکات باتیست ، رئیس بازنشسته و مدیر عامل شرکت Puronics بخاطر حمایت قاطع وی در طی این انتقال ، تشکر کنم و مایلم از کارمندان Puronics در خانواده فرانکلین الکتریک استقبال کنم. "

Franklin Electric یک رهبر جهانی در تولید و بازاریابی سیستم ها و اجزای حرکت آب و سوخت است. فرانکلین الکتریک که در محصولات و خدمات خود به عنوان یک رهبر فنی شناخته می شود ، در برنامه های مسکونی ، تجاری ، کشاورزی ، صنعتی ، شهری و سوخت رسانی به مشتریان در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

گلوبال بازار تصفیه آب را تولید کرده و تا سال 2031 به 187.4 میلیارد دلار رسیده است
DUBAI ، 3 روز پیش
بر اساس گزارشی از تحقیقات بازار شفافیت ، بخش تصفیه آب تولید شده احتمالاً طی 10 سال آینده با ارزش بازار خود به 187.4 میلیارد دلار در سال 2031 افزایش خواهد یافت.
 
آب تولید شده آب مخزنی است که همراه با فاز نفت و گاز تولید می شود. متناوباً ، آب به دریا یا فاضلاب تخلیه می شود.
 
تمام آب تولید شده حاوی روغن و جامدات معلق است ، در حالی که برخی از آبهای تولید شده حاوی فلزات سنگین و آثاری از ماده رادیواکتیو هستند که با گذشت زمان مقیاس رادیواکتیو را در لوله های چاه رسوب می دهند. فلزات موجود در آب تولید شده شامل روی ، سرب ، منگنز ، آهن و باریم است.
 
از نظر درآمد ، تخمین زده می شود که بازار جهانی تصفیه آب تولید شده در CAGR 5٪ در دوره پیش بینی گسترش یابد ، به دلیل عوامل زیادی که TMR در گزارش خود در مورد بازار جهانی تصفیه آب تولید شده ، بینش و پیش بینی های کاملی را ارائه می دهد.
 
پیش بینی می شود بازار خاورمیانه و آفریقا نیز به دلیل حضور گسترده تولید کنندگان بزرگ نفت و گاز در منطقه ، به دلیل حضور گسترده تولیدکنندگان بزرگ نفت و گاز در منطقه و تصویب مقررات سخت ، در طول دوره پیش بینی به طور قابل توجهی گسترش یابد. مقررات دولتها در مورد تخلیه آب تولید شده اعلام شده است.
 
عربستان سعودی سال گذشته در بازار تصفیه آب تولید شده در خاورمیانه و آفریقا تسلط داشت.
 
براساس این گزارش ، بازار جهانی تصفیه آب در جهان به طور گسترده ای تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد ، از جمله افزایش کمبود آب ، قوانین و مقررات سختگیرانه در سراسر جهان برای تصفیه آب و سرمایه گذاری های مداوم در اکتشاف نفت و گاز.
 
مصرف نفت با افزایش صنعتی شدن در کشورهای مختلف رو به افزایش است. چین به دلیل صنعتی شدن سریع ، یکی از مصرف کنندگان برجسته نفت در جهان است.
 
عمده بازیگران فعال در بازارهای جهانی عبارتند از: شرکت های انرژی زیمنس ، شلومبرگر محدود ، شرکت خدمات انرژی Cetco ، TechnipFMC ، هالیبرتون ، اوویو ، وولیا ، سیستم های Enviro-Tech ، Suez SA و Sulzer.
 
ابتکارات دولت چین از جمله اجازه دادن به شرکتهای خصوصی که دارایی خالص آنها بیش از 43 میلیون دلار است ، شرکتهای مختلفی را تحت حمایت قرار می دهند تا مجوز انجام اکتشاف و تولید نفت و گاز در چین را به منظور افزایش سرمایه گذاری در این بخش برای بهبود سریع از کشور صادر کنند. تأثیر Covid-19.
 
افزایش سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز به دلیل افزایش مصرف نفت و گاز در سطح جهانی ، کاربرد گیاهان تصفیه آب تولید شده در صنعت نفت و گاز را افزایش داده است.
 
قیمت های نفت نوسانات قابل توجهی را نشان داده و طی 2 تا 3 سال اخیر در نوسان است. در نتیجه ، دولت های کشورهای مختلف تلاش های مختلفی را برای مقابله با افزایش قیمت نفت و احیای سرمایه گذاری در بخش نفت و گاز انجام می دهند.
 
در حال بهبودی از تأثیر همه گیر Covid-19 بر صنعت نفت و گاز ، و دولت های چندین کشور در تلاشند تا با ارائه بسته های مختلف کمک رسانی برای بخش نفت و گاز در کشورهای مربوطه صنعت را بازسازی کنند.
 
از نظر نوع تصفیه ، بخش تصفیه اسمز معکوس / غشا در سال 2020 در بازار جهانی تصفیه آب تولید شده تسلط داشت. پیش بینی می شود این بخش با CAGR 5٪ بین سالهای 2021 و 2031 گسترش یابد.
 
بازار تصفیه آب تولید شده در آسیا و اقیانوسیه به احتمال زیاد در دوره پیش بینی گسترش خواهد یافت. این افزایش در فعالیت های اکتشاف نفت و گاز ، به ویژه در چین و استرالیا ، به منظور تأمین پاسخگویی به تقاضا ، عامل عمده ای در ایجاد بازار تصفیه آب تولید شده در منطقه است.-سرویس خبری

http://bit.ly/abpaksazan

https://cutt.ly/kv2tgcf

https://rebrand.ly/ce5b76

http://shorturl.at/fuxC7

http://datajoo.com/news/news-reportage/300886/

http://bit.ly/datajoo1

https://cutt.ly/Av2tcdZ

https://rebrand.ly/7dff85

http://shorturl.at/antOQ

http://tiny.cc/k8jwtz

https://vebeet.com/%D8%A2%D8%A8-%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A2%D8%A8-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C/

https://bit.ly/3vc8dE8

https://cutt.ly/wv2tkLr

https://rebrand.ly/hxh1iz0

http://shorturl.at/pBDPR

https://www.irna.ir/news/84291543/%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D8%A8-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%A8-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%B2-%D9%85%D8%B9%DA%A9%D9%88%D8%B3-RO

https://bit.ly/3gCJ8OU

https://cutt.ly/Vv2tnAA

http://shorturl.at/bnKOZ

http://tiny.cc/l8jwtz

https://eco.shafaqna.com/FA/263327/%D8%A7%D8%AC%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B4%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%A8-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA/

https://bit.ly/3gCXpLA

https://cutt.ly/Av2tQww

https://rebrand.ly/e031fvw

http://shorturl.at/muMS3

http://tiny.cc/m8jwtz

https://www.1pezeshk.com/archives/2021/03/abpaksazan.html

https://cutt.ly/Zv2tWrf

https://bit.ly/3gBxhR3

https://rebrand.ly/8cdbf5

http://shorturl.at/flmCX

https://www.ghatreh.com/news/mm36843/%DA%86%D8%B1%D8%A7%20%D8%A2%D8%A8%20%D8%B1%D8%A7%D8%8C%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF%20%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87%20%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D8%9F

https://bit.ly/3sPBiE2

https://cutt.ly/Bv2tToz

https://rebrand.ly/ghatreh1

http://shorturl.at/drHT6

https://www.mehrnews.com/news/5182768/%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%A8-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%B2-%D9%85%D8%B9%DA%A9%D9%88%D8%B3-RO

https://bit.ly/3xqjh2K

https://cutt.ly/sv2tURr

http://shorturl.at/vA389

http://tiny.cc/n8jwtz

https://eco.shafaqna.com/FA/263327/%D8%A7%D8%AC%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B4%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%A8-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA/

https://bit.ly/3vl5Kr1

https://cutt.ly/0v2tOCO

https://rebrand.ly/ondsgp3

http://shorturl.at/eoruB

http://tiny.cc/p8jwtz

https://www.chetor.com/222034-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D9%86%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D9%86%DB%8C-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

https://bit.ly/2Qu3zmq

https://cutt.ly/jv2tAHP

https://rebrand.ly/rde4v7q

http://shorturl.at/nGIPT

 

 

 • شرکت آب پاکسازان
 • ۰
 • ۰

فونت

لینک داخلی

فونت

فونت بی نازنین از جمله فونت‌های می باشد که در طراحی آن از سبک خاصی استفاده شده است. که باعث شده این فونت جذاب و پرکاربرد شود که در طراحی گرافیک کاربرد بسیار خوبی دارد.این فونت در سه وزن Bold | regular | medium طراحی و استاندارد سازی شده است.

خط بی نازنین

خط بی نازنین فونت قدیمی و نوستالژیک؛ فونت اسم نازنین به انگلیسی برای نصب فونت b nazanin باید فایل دانلودی font را در فولدر ویندوز خود قرارداده و پس از این عمل کامپیوتر خود را ریست کرده و از فونت مدنظر در هر نرم افزاری استفاده کنید، این عملیات با تعویض ویندوز و حذف پوشه فونت در ویندوز پاک شده و مجدد باید نصب کنید.

در دانلود فونت ب نازنین تمامی نسخه های نرم افزار ورد سازگار با نازنین 2013 الی نازنین 2021 قابل استفاده می‌باشند. حال سوال پیش میاید که فونت بی نازنین چه شکلی است ساختار فونت قدیمی بوده و از فونت های مشابه با ساختار مدرن تر خیلی دور می‌باشد.

دانلود فونت b nazanin

بچه که بودیم یه پک فونت فارسی وجود داشت که تو هر CD فروشی پیدا میشد، فونت نازنین، شبنم، لاله زار، ترافیک و … اکثر بنرها و تراکت ها هم با همین فونت ها کار میکردن. اما چند سالیه که به لطف طراحان خوش ذوق، فونت های فارسی خیلی خوبی به وجود آمدن و الان دیگه کمتر کسب و کاریه که هنوزم از فونت های قدیمی استفاده کنه ولی هرچند استفاده از این دست فونت ها نستالژیک و حس و حال خودش و داره

خیلی میبینم که از فونت مناسب در جای جای شهر به صورت ناسب استفاده نمیشه این موضوع رو در قسمت های مختلف نقد بیلبورد ها هم دیدم که یه کسب و کار 70 ساله چرا باید از یه فونت جدید با خطوط منحنی برای رسیدن پیام قدمت استفاده کنه ؟

مطالعه کنید  دانلود فونت فارسی برای اندروید

طراح و سازنده فونت b nazanin مرحوم حسین عبدالله زاده حقیقی در سال 1998 تنها یک نسخه نازک ارائه داده است. در نسخه‌هایی که حروف و اعداد لاتین را پشتیبانی می‌کنند دقت داشته باشید. باید نرم افزار خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که

 • برای فونت فارسی اعداد فارسی
 • برای اعداد لاتین و برای عربی اعداد لاتین

نمایش داده شوند.

فاصله ارتفاع برخی فونت ها با هم یکسان نیست، دقت داشته باشید برای ارسال به چاپ در طراحی و چاپ بنر در اهواز با مشکل برنخورید. همچنین برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید، توجه کنید در تمام موارد فوق الذکرفونت نازنین همان نازنین است. شرکت‌های مختلف با تغییر برخی از ویژگی‌های این فونت و بعضا با تغییر اسم این فونت، آن را بازنشر کرده‌اند.

دانلود فونت بی نازنین

در پاسخ به این سوال که فونت بی نازنین در ورد گوشی کجاست ؟

 شما برای دانلود فونت بی نازنین برای ورد اندروید همچنین ویندوز ایکس پی و … میتونید به راحتی با دانلود این مجموعه به تمام خواسته های خود برسید. و با خیال راحت با تهیه آموزش مربوطه به آسونی نصب کنید.

 

طنز با بی نازنین

چرا b nazanin اسم فونت است ولی بعد از نرگس فونت نیست ؟

چرا بی نازنین اسم فونت است ولی بعد از نرگس فونت نیست ؟

فونت زندگی شما چیه؟ تو کامنت ها بنویسین.انشالله که فونت هیچکدومتون بی زندگی، بی آرامش، بی سلامتی، بی عشق و بی رفیق نباشه 🙏❤️

عباس حقایقی:

بعد از تو، بعد از رفتنت ای نازنینم،
 فونت تمام نامه ها “بی نازنین” شد…

فونت بی نازنین برای ورد اندروید

فونت بی نازنین برای ورد اندروید با دانلود فونت b nazanin برای ورد اندروید و با استفاده از نرم افزار های اندروید در زمینه فونت از جمله فونت منیجر در گوشی های اندروید و ios به راحتی فونت b nazanin برای ورد دانلود کرده و استفاده کنید، همچنین با دانلود فونت بی نازنین برای ورد و با نصب نرم افزار آفیس برای اندروید؛ فونت b nazanin برای ورد اندروید در اختیار شما است، پیش بینی ما در بهینه سازی سایت سرچ کلمات دانلود فونت بی نازنین برای ورد اندروید و دانلود فونت نازنین برای ورد و دانلود فونت b nazanin برای ورد بوده و پای شما کاربر فهیم رو به این مقاله کشونده که امیدوارم ازتیم لوگوپلاس رضایت کامل رو داشته باشید.

آدرس فولدر فونت در ویندوز 10

کافیه در ویندوز 7 و یا ویندوز 10 در منو استارت سرچ کنید Control Panel و بعد وارد پوشه Fonts شوید، تبریک میگم فونت رو copy و paste کنید و حالش و بببرید. اینم آدرس؛ با وارد کردن آدرس در نوار پنجره ویندوز وارد پوشه فونت ویندوز بشید.

Control Panel\Appearance and Personalization\Fonts

فونت b nazanin

این فونت در زبان لاتین با نام b nazanin font معروف و نامگذاری شده است. فونت b nazanin محبوبت خاصی در بین تمامی طراحان و شرکت ها و در بین تمامی مردم ایران دارد.

مطالعه کنید  دانلود فونت لاله زار

b nazanin font

نصب فونت b nazanin در زبان انگلیسی با نام nazanin font در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب است و به یکی از ترند های سال 2021 یعنی همان 1400 خودمان درآمده است.

همچنین شما با سرچ download font b nazanin وارد صفحه شده و فونت رو به آسونی دانلود و استفاده کنید.

مجموعه کامل ترین و بهترین سری فونت بی نازنین برای استفاده عموم به صورت حرفه ای (رایگان) با بهینه سازی ساختار کدنویسی فقط در لوگو پلاس

منبع : https://logoplus.ir/b-nazanin-font/ 

 • شرکت آب پاکسازان