تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن
var x = document.getElementsByTagName("a"); var i; for (i = 0; i < x.length; i++) { x[i].removeAttribute("rel"); }

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم
راه اندازی مغازه تصفیه آب
قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب
مراحل تصفیه آب صنعتی
قیمت آب شیرین کن 2000 لیتری
دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آب شیرین کن صنعتی
ساخت آب شیرین کن خانگی
تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه اب بزرگ
تجهیزات تصفیه آب صنعتی
آب صنعتی چیست
قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی
کاربرد دستگاه دیالیز چیست
کاربرد دستگاه تقطیر چیست
تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب
کاربرد دستگاه تصفیه آب علوم هشتم

  • ۰
  • ۰

دستگاه تصفیه آب صنعتی شرکت آب پاکسازان

توضیحات سیستم RO شرکت آب پاکسازان از فناوری جداسازی غشایی برای تصفیه طیف وسیعی از فاضلاب صنعتی و پسماندهای مایع تولید شده در فرآیند تولید صنایع مختلف استفاده می کند تا میزان انتشار آلاینده ها را کاهش دهد. تصفیه فاضلاب صنعتی و استفاده مجدد از آن در صنایع قدرت ، متالورژی ، نفت ، شیمیایی ، الکترونیکی ، دارویی ، کاغذ ، چاپ و رنگرزی ، مقدار زیادی فاضلاب صنعتی وجود دارد که دارای طیف گسترده ای از فاضلاب و مقدار زیادی آب است. صرف آب عامل مهمی در توسعه است. در بعضی از کشورها ، بازیافت و استفاده مجدد از این آب تا حد استراتژیک بالا رفته است. چین نیز از این قاعده مستثنی نیست.

لیوان متعهد به بازسازی و استفاده مجدد از فاضلاب صنعتی است و با استفاده از فناوری غشایی ، فاضلاب را به آب صنعتی با درجه بالا تبدیل می کند تا نیازهای کاربران مختلف را برآورده کند.

جریان فرآیند بازیافت فاضلاب به شرح زیر است:

توضیحات سیستم RO

فاضلاب تصفیه اولیه از تصفیه خانه فاضلاب - اولترافیلتراسیون (UF) - اسمز معکوس (RO) - ضد عفونی با اشعه ماوراlet بنفش (UV) - تصفیه پست (PT)

برای مصرف کنندگان عمده آب مانند برق ، الکترونیک ، نفت ، مواد شیمیایی ، فولاد ، ذوب ، داروسازی ، کاغذ ، منسوجات ، چاپ و رنگرزی ، مواد غذایی و سایر صنایع ، با توجه به استفاده کنندگان مختلف ، انواع مختلف تخلیه ، راه حل هایی برای ساخت فاضلاب تخلیه شده ارائه می دهد بازیافت و استفاده مجدد از آن.

در تصفیه فاضلاب صنعتی ، کیفیت آب به شاخص قابل استفاده رسیده و برای استفاده کنندگان مجدداً استفاده می شود ، که منجر به کاهش مصرف آب و هزینه های تولید می شود. شرکت لیوان متعهد به فناوری بازیافت آب غشایی است ، به طوری که کاربران می توانند از مزایای اجتماعی و اقتصادی خوبی برخوردار شوند.

شرکت ما دارای یک گروه از پرسنل فنی و پرسنل مدیریتی بسیار واجد شرایط است ، که همیشه به آخرین پیشرفت های فن آوری تصفیه آب در داخل و خارج از کشور توجه می کنند ، می توانند راه حل های مقرون به صرفه ای برای مشکلات مختلف تصفیه آب و فاضلاب به مشتریان ارائه دهند و می توانند آب را به مشتریان ارائه دهند. مدیریت کل فرآیند طراحی سیستم ، ساخت ، ساخت ، نصب ، رفع اشکال و عملکرد.

2. دامنه تجارت

سرمایه گذاری در آب

ب - مشاوره و طراحی پروژه

ج - پیمانکاری عمومی پروژه

د خدمات فنی

ه - مدیریت عملیات

سه ، حوزه های تجاری
1) تصفیه فاضلاب نیروگاه

پمپ تزریق یا دوزینگ پمپ

تصفیه فاضلاب نیروگاه حرارتی ، آب شستشو ، آب تمیز کننده شیمیایی و فاضلاب بازآفرینی تولید شده توسط مختلف آب خنک کننده باز ، تصفیه آب آرایش و پرداخت فرآیند میعانات. آب صنعتی و آب تمیز کننده برای تعمیرات بزرگ و کوچک واحد. آنها را برای تصفیه متمرکز جمع آوری کنید ، یک سیستم فرآیند تنظیم مقدماتی pH ، لخته سازی ، شفاف سازی و تصفیه نهایی خنثی سازی را اتخاذ کنید. پس از تصفیه ، آب تمیز برای آماده به کار به مخزن آب تمیز وارد می شود ، بنابراین می توان فاضلاب را بازیافت و دوباره استفاده کرد تا به هدف صرفه جویی در انرژی و انرژی برسد. . این سیستم همچنین به سیستم های ذخیره سازی دارو ، تهیه مایعات نازک و سیستم های اندازه گیری مجهز است. دریچه های خودکار ، ابزارهای آنلاین و تجهیزات کنترل اتوماتیک و غیره ، عملکرد خودکار را تحقق می بخشند.

فرآیند تصفیه فاضلاب حاوی روغن:

فاضلاب روغنی نیروگاه ها عمدتاً شامل آب خنک کننده یاتاقان های ماشین آلات کمکی در اتاق توربین ، آب بندی آب خنک کننده پمپ های روغن و آب روغنی است که در هنگام کار مخزن روغن در گودال روغن روان کننده اتاق دیگ بخار و هنگام تعمیرات اساسی تجهیزات وارد می شود. جریان اصلی فرآیند به شرح زیر است:

جدا کردن پمپ - روغن جدا کردن آب

فرآیند تصفیه فاضلاب شیمیایی:

منابع اصلی فاضلاب شیمیایی نیروگاه ها فاضلاب ترشی دیگ بخار ، آب دمنده دیگ بخار ، فاضلاب بازسازی سیستم تغذیه دیگ بخار و فاضلاب بازسازی سیستم میعانات هستند. جریان اصلی فرآیند به شرح زیر است:

فاضلاب شیمیایی با دوز و انعقاد پساب

فرآیند تصفیه فاضلاب گوگرد زدایی:

بیشتر فاضلاب های گوگرد زدایی اسیدی است و حاوی مواد معلق ، فلزات سنگین ، COD و فلوراید و غیره است. ناخالصی ها عمدتا از گاز دودکش ، آب آرایش و گوگردزدایی حاصل می شوند. جریان اصلی فرآیند به شرح زیر است:

گوگرد زدایی فاضلاب-قلیایی علاوه بر این-لخته سازی-تنظیم pH-پساب

جریان فرآیند تصفیه فاضلاب شستشوی خاکستر:

دوز آب و پساب انعقادی ذغال سنگ

-فرایند تصفیه فاضلاب خانگی

فاضلاب خانگی-پیش تصفیه-روش بیوشیمیایی-ضد عفونی-فیلتراسیون-استفاده مجدد
2) تصفیه فاضلاب شیمیایی ذغال سنگ

وضعیت منابع "ذغال سنگ غنی ، کمبود نفت و گاز کمتر" در چین تعیین می کند که فن آوری های پیشرفته تبدیل زغال سنگ و پروژه هایی مانند ذغال سنگ به گاز طبیعی ، سوخت های زغال سنگ به مایع و مواد شیمیایی و گازرسانی پیشرفته ذغال سنگ هنوز ارزش استفاده و سرمایه گذاری در آنها را دارد. پروژه های شیمیایی زغال سنگ پروژه های مصرف آب زیاد و آلودگی زیاد ، با مقدار زیادی تخلیه فاضلاب و طیف گسترده ای از فاضلاب است. طبق این فرآیند ، فاضلاب هایی مانند گازرسانی ، گوگردزدایی ، تحول ، سنتز و تقطیر وجود دارد ، از جمله بسیاری از تصفیه آب ، استفاده از آب ، تصفیه فاضلاب و غیره واحد کنترل. پروژه شیمیایی زغال سنگ یک پروژه با مصرف آب بالا است و لازم است که مصرف آب شرکت کاهش یابد ، تا به جداسازی فاضلاب و استفاده مجدد از فاضلاب دست یابد.

ویژگی های اصلی فاضلاب شیمیایی ذغال سنگ:

1. ترکیب پیچیده است ، حاوی مقدار زیادی روغن ، سولفید ، فنل و غیره است که نیاز به پیش تصفیه دارد.

2. غلظت نیتروژن آمونیاک بالا.

فن آوری پردازش اصلی:

پیش تصفیه فیزیکی و شیمیایی + چند مرحله درمان بیوشیمیایی A / O + درمان پیشرفته فیزیکی و شیمیایی

3) تصفیه فاضلاب دارویی

با توجه به فرآیندهای مختلف تولید ، زباله های صنعت دارویی را می توان به تخمیر ، سنتز شیمیایی ، استخراج ، مهندسی زیستی و محصولات بیولوژیکی ، داروی چینی ، آماده سازی مخلوط و فرآوری شده تقسیم کرد. فاضلاب دارویی یکی از دشوارترین موارد تصفیه فاضلاب آلی با غلظت بالا است که به دلیل محصولات مختلف دارویی و فرایندهای مختلف تولید بسیار متفاوت است. علاوه بر این ، کارخانه های داروسازی معمولاً به طور متناوب تولید می کنند و انواع محصولات بسیار متفاوت است و در نتیجه تغییرات زیادی در کیفیت ، حجم فاضلاب و انواع آلاینده ها ایجاد می شود.

ویژگی های اصلی فاضلاب دارویی:

ترکیب آلاینده پیچیده تر است ، محتوای آلاینده زیاد است ، خاصیت بیوشیمیایی ضعیف است و بسیاری از مواد سمی و مضر وجود دارد.

ویژگی های فنی:

1. برای فاضلاب نسوز با غلظت بالا ، اقدامات پیش تصفیه ای مانند میکرو الکترولیز و اکسیداسیون کاتالیزوری پیشرفته اتخاذ می شود.

2. با توجه به خصوصیات کیفیت آب فاضلاب دارویی مختلف ، از انواع فرآیندهای ترکیبی بیوشیمیایی مانند بی هوازی ، هیدرولیتیک ، هوازی و غیره برای حذف آلاینده ها استفاده می شود.

3. فن آوری های پیشرفته پردازش مانند Fenton و ازن.


4) تصفیه فاضلاب مواد غذایی

صنایع غذایی شامل فرآوری گوشت ، فرآوری فرآورده های آبزی ، فرآوری لبنیات ، کنسرو سازی ، دم آوری ، تولید شکر و بسیاری از صنایع دیگر است ، بنابراین ، صنایع غذایی دارای طیف گسترده ای از مواد اولیه ، محصولات بسیار متنوع و مقدار و کیفیت فاضلاب تخلیه شده است. بزرگترین تفاوت با دیگر فاضلاب های صنعتی این است که فاضلاب صنایع غذایی به طور کلی فاقد فلزات سنگین ، سموم دفع آفات و سایر مواد مضر است. اما BOD ، COD و ... آن به طور کلی زیاد است. زیرا بیشتر مواد اولیه مورد استفاده در صنایع غذایی ، مواد آلی هستند که بدن انسان می تواند آنها را هضم کند. بنابراین ، تجزیه بیولوژیکی فاضلاب صنایع غذایی به طور کلی بهتر است.

ویژگی های اصلی فاضلاب مواد غذایی:

1. قانون زهکشی: زهکشی متناوب ، تغییرات زیادی در حجم آب ؛

2. کمیت و کیفیت فاضلاب به شدت تحت تأثیر تغییرات فصلی قرار دارد.

3. غلظت BOD و COD زیاد است ، B / C بین 0.4-0.5 است و تجزیه بیولوژیکی خوب است.

4- تخلیه محصولات معیوب و مواد زائد منقضی شده تأثیر زیادی در کیفیت آب دارد ؛ توصیه می شود آنها را به طور جداگانه تصفیه کنید یا کمی تخلیه کنید.

5- به دلیل تأثیر محصولات معیوب و فاضلاب CIP ، COD و pH اغلب تغییر می کنند.

فن آوری پردازش اصلی:

قبل از درمان + درمان بیوشیمیایی + درمان پیشرفته


5) استفاده مجدد از آب

استفاده مجدد از فاضلاب که به آن بازیافت نیز گفته می شود ، به استفاده مجدد از فاضلاب برای صنعت ، کشاورزی ، استفاده های مختلف شهری ، سرگرمی چشم انداز ، مکمل آب های سطحی و آب های زیرزمینی پس از تصفیه برای تأمین نیازهای کیفیت آب برای استفاده مجدد اشاره دارد. اهمیت مهم در استفاده مجدد از فاضلاب این است که از منابع آب به طور منطقی استفاده شود و منافع جامع آن به حداکثر برسد.


(1)-فاضلاب خانگی

(2) پساب از تصفیه خانه فاضلاب شهری

(3) فاضلاب صنعتی را مطابق با استاندارد تصفیه کنید

  -منطقه تجاری

الف) سیستم استفاده مجدد از فاضلاب صنعتی (شامل: چاپ و رنگرزی ، کاغذ سازی ، پتروشیمی ، مواد شیمیایی زغال سنگ ، نیروگاه و غیره)

ب - سیستم استفاده مجدد از آب برای ساختمانهای صنعتی و مناطق مسکونی

ج - سیستم آب بازیابی شده شهری

https://abpaksazan.com/industrial-water-treatment-system/#fyltr_mmbryn

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی