تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم
راه اندازی مغازه تصفیه آب
قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب
مراحل تصفیه آب صنعتی
قیمت آب شیرین کن 2000 لیتری
دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آب شیرین کن صنعتی
ساخت آب شیرین کن خانگی
تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه اب بزرگ
تجهیزات تصفیه آب صنعتی
آب صنعتی چیست
قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی
کاربرد دستگاه دیالیز چیست
کاربرد دستگاه تقطیر چیست
تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب
کاربرد دستگاه تصفیه آب علوم هشتم

  • ۰
  • ۰

خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و دیتاشید آنها :

معمولاً فیلترهای غشایی دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی دارای ظرفیت 100 گالن هستند ، بنابراین بسته به ظرفیت دستگاه و تعداد استفاده ، از فیلترهای غشایی بیشتری استفاده می شود. اما حداکثر ظرفیت دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن است که از دو فیلتر غشایی 400 گالنی از دستگاه های تصفیه آب استفاده می کند. معمولاً عمر فیلتر غشایی تصفیه کننده آب نیمه مصنوعی تا 2 سال است ، اما این بار به دلیل عوامل زیر می تواند متفاوت باشد:
1. مصرف آب: همانطور که گفته شد ، ظرفیت و میزان تصفیه آب فیلترهای غشایی کاملاً مشخص است ، بنابراین اگر مقدار آب مصرفی بسیار بیشتر از این مقدار باشد ، عمر فیلترهای غشایی کاهش می یابد.
2. کیفیت فیلترهای قبل از تصفیه: اگر فیلترهای قبل از تصفیه کیفیت خوبی نداشته باشند عملکرد خوبی در حذف آلاینده های موجود در آب ندارند و همین امر باعث می شود ذرات آلاینده موجود در آب به فیلتر غشایی وارد شده و بر عمر آن تأثیر بگذارد. دادن.
3. کیفیت پمپ تصفیه آب: اگر پمپ های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از کیفیت خوبی برخوردار نباشند ، فشار آب ایجاد نمی کند تا آلودگی های موجود در فیلتر غشا را از بین ببرد. این امر عمر فیلتر غشا را تا حد زیادی کاهش می دهد.
4- مقدار کلر در آب: فیلترهای غشایی از پلی آمید ساخته شده اند که ماده ای بسیار حساس در برابر کلر است. بنابراین اگر کلر توسط فیلترهای تصفیه آب قبل از تصفیه حذف نشود ، با ورود به فیلتر غشایی اکسید شده و از عمر آن می کاهد.
5. کیفیت فیلتر ممبران: غشا واحد اصلی تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس است و اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشد ، توانایی خوبی در حذف آلاینده های موجود در آب دارد و طول عمر بالایی دارد.
6. سختی آب: اگر سختی آب بسیار بیشتر از حد استاندارد باشد ، عمر فیلتر غشا کاهش می یابد.
خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
انواع دستگاه های تصفیه آب مبتنی بر ظرفیت شامل دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی است. در زیر ، نگاه دقیق تری به تصفیه آب های نیمه صنعتی خواهیم داشت. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از روش و فناوری اسمز معکوس استفاده می کند که توانایی حذف آلاینده های موجود در آب را با دقت 99٪ دارد و این امر منجر به کیفیت بسیار بالای آب خروجی و در محدوده استاندارد شده است.
در قرن های اخیر ، تأمین آب آشامیدنی سالم به دلیل بیماری های بسیار خطرناک ناشی از نوشیدن آب با کیفیت پایین ، به یک نگرانی انسانی تبدیل شده است. این امر باعث شده تا انسان ها از روش های مختلفی برای تصفیه و حذف آلاینده ها از آب استفاده کنند.آب پاکسازان. اما در پایان ، یک سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس با فناوری بسیار دقیق و کاربردی برای حذف آلاینده های موجود در آب ، آب را با کیفیت استاندارد در دسترس بسیاری از افراد قرار داد. در ساختار دستگاه های تصفیه آب ، از فیلترهای مختلف برای افزایش سطح کیفیت و در برخی موارد خواص دارویی آب استفاده می شود. این دستگاه ها با ظرفیت ها و کاربردهای مختلف در صنایع ارائه می شوند و یا به عنوان برنامه های خانگی در بازار تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند.
کاربردهای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در صنایع مختلف عبارتند از:
  • رستوران ها و کافه ها
  • شرکتها و ساختمانهای اداری
  • کارگاه ها و کارخانه های تصفیه آب کارگران
  • آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها و صنعت داروسازی
  • یخ سازها
  • کارواش
  • صنعت غذا و نوشیدنی
  • در خانه ها و ساختمانهایی که نیاز به تصفیه آب برای کل ساختمان دارند استفاده کنید.
ظرفیت دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی معمولاً بر اساس تعداد غشا، در ظرفیت های مختلف بسته به میزان آب مورد نیاز هر شخص در دسترس هستند. اما به طور کلی ، دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی را می توان با توجه به ظرفیت خود به موارد زیر تقسیم کرد:
کاربردهای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی
پیش از این ، به طور خلاصه به کاربردهای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اشاره شد ، اما در زیر ، کاربرد آنها را با جزئیات بیشتری بررسی خواهیم کرد. از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی به دلیل ظرفیت بالای تصفیه آب ، در ساختمانهای اداری ، مراکز تجاری ، کارگاهها ، کارخانه ها ، آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها ، صنایع دارویی ، کارواش و ... استفاده می شود. اما مهمترین کاربرد این دستگاه ها تصفیه آب در رستوران ها و هتل ها است. در این حالت ، آب قبل از ورود به ساختمان با دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی تصفیه می شود و از تمام خصوصیات لازم برای استفاده برخوردار است. کیفیت آب خروجی دستگاه یکی از مهمترین مواردی است که باید هنگام خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در شرایطی مانند صنایع غذایی ، بیمارستان ها ، رستوران ها و هتل ها مورد توجه قرار گیرد.
فیلتر ممبران برای تصفیه آب نیمه صنعتی
همانطور که گفته شد ، سیستم تصفیه آب نیمه صنعتی از فناوری اسمز معکوس برای حذف آلاینده های موجود در آب استفاده می کند. ممبران اصلی ترین فیلترها در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی با سیستم تصفیه اسمز معکوس است ، این فیلتر توانایی حذف آلاینده های آب را با دقت بسیار بالایی دارد. در ساختار فیلتر غشایی ، از یک غشای نیمه تراوا استفاده شده و از پلی آمید ساخته شده است.آب پاکسازان. تصفیه آب فیلتر غشایی به گونه ای است که آب با استفاده از پمپ وارد فیلتر می شود و غشای نیمه تراوا از عبور آلودگی ها به داخل آب جلوگیری می کند. علاوه بر این ، فیلترهای غشایی توانایی بسیار خوبی در کاهش سختی آب و از بین بردن تمام آلاینده های موجود در آب با ظرفیت بسیار خوب دارند. فیلترهای ممبران با ظرفیت های مختلف در بازار دستگاه تصفیه آب موجود است و هرکدام کاربردهای مختلفی برای قرار دادن در دستگاه های تصفیه آب مختلف دارند.
خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
 
 
فیلترهای قبل از تصفیه برای تصفیه آب نیمه صنعتی
در ساختار دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ، معمولاً از سه فیلتر پیش تصفیه استفاده می شود که در ادامه بررسی خواهیم کرد:
فیلتر الیافی برای تصفیه آب نیمه صنعتی: در مرحله اول فیلتراسیون دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی با سیستم اسمز معکوس ، از فیلترهای الیافی استفاده می شود. فیلترهای الیافی این دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 20 اینچی در بدنه نصب شده است. از فیلترهای الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و توانایی از بین بردن گل و لای ، شن و ماسه ، جلبک ، قارچ ، لجن ، زنگ زدگی و لوله های زنگ زدگی را در آب دارد. طول عمر فیلترهای الیاف تصفیه آب نیمه مصنوعی معمولاً 3 تا 4 ماه است ، اما این بار بسته به عوامل مختلفی مانند میزان آب مصرفی و سطح آلاینده های موجود در آب ، می تواند متفاوت باشد. علاوه بر این ، ورود دوغاب غلیظ و روغن به فیلتر الیاف تأثیر بسیار بدی در کاهش عمر مفید دارد.
فیلتر کربن گرانول برای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی: در مرحله دوم فیلتراسیون دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ، فیلتر کربن گرانول نصب می شود. این فیلترها به عنوان کارتریج در محفظه (محفظه ذخیره فیلتر) دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی نصب می شوند. فیلترهای کربن گرانول توانایی حذف کلر و مشتقات آن ، گازهای شیمیایی ، مواد آلی فرار و آفت کش ها را دارند ، اما مهمترین عملکرد این فیلترها حذف بوهای نامطبوع و طعم های نامطبوع در آب است.
فیلترهای کربن بلوک برای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی: در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ، از فیلترهای بلوک کربن در مرحله سوم فیلتراسیون استفاده می شود و این فیلترها می توانند برخی از آلاینده های موجود در آب مانند کلر و مشتقات آن و برخی از فلزات سنگین و مواد را از بین ببرند.آب پاکسازان. مواد آلی فرار موجود در آب را از بین ببرید. به علاوه ، این فیلترهای کربنی بوی و طعم آب را کاملا از بین می برند. فیلترهای کربن بلوک مرحله دوم فیلتراسیون را برای حذف آلاینده ها از آب به پایان می رسانند. در ساختار فیلترهای کربن ، از کربن فعال با خاصیت جذب استفاده شده است. عمر مفید فیلترهای کربن در دستگاه تصفیه آب نیمه مصنوعی معمولاً 6 ماه است ، اما همچنین می تواند تغییر کند:
1. سختی آب: اگر سختی آب بسیار بیشتر از حد استاندارد باشد ، عمر مفید فیلتر بلوک کربن فیلتر آب نیمه صنعتی کاهش می یابد.
2. مقدار مصرف آب: ظرفیت دستگاه های تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی کاملاً مشخص است. اما اگر میزان تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بسیار بیشتر از این مقدار باشد ، عمر فیلترهای کربن نیمه صنعتی برای تصفیه آب کاهش می یابد.
3. کیفیت فیلتر کربن گرانول: اگر فیلتر کربن گرانول مورد استفاده در ساختار دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از کیفیت لازم برخوردار نباشد ، در حذف آلاینده های آب کار خوبی نخواهد داشت. این باعث کاهش عمر مفید فیلترهای بلوک کربنی در طی فرآیند فیلتراسیون می شود.
4. کیفیت فیلتر الیاف: اگر فیلترهای الیافی عملکرد غربالگری رسوبی در آب نداشته باشند ، پس از ورود این آلاینده ها به فیلتر بلوک کربن ، عمر آن بسیار کاهش می یابد.
5. کیفیت فیلتر بلوک کربن برای تصفیه آب نیمه صنعتی: برای خرید فیلترهای بلوک کربنی برای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ، یکی از مواردی که باید در نظر گرفت کیفیت کربن فعال مورد استفاده در ساختار فیلتر بلوک کربن است.
خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
قوطی های نیمه صنعتی برای تصفیه آب
فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ، کارتریج هستند ، بنابراین برای نصب این فیلترها در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ، استفاده از محفظه یا انبار ضروری است. محفظه های این دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارای اندازه 20 اینچ و نوسان است. در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ، از یک فیلم شفاف و دو درپوش مات استفاده می شود. دلیل محفظه شفاف فیلتر الیاف این است که فیلترهای الیافی توانایی مرتب سازی رسوبات در آب را دارند بنابراین رنگ آنها پس از مدتی از سفید به قهوه ای تغییر می کند.
محفظه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
فیلتر پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی یک کارتریج فیلتر است ، بنابراین برای نصب این فیلترها در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی باید از یک محفظه یا انبار استفاده کنید. پوسته دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 20 اینچ بوده و دارای لرزش است ، در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از پوسته شفاف و دو پوسته مات استفاده می شود. دلیل شفاف بودن محفظه فیلتر الیاف این است که فیلتر الیاف توانایی غربال رسوب در آب را دارد ، بنابراین رنگ پس از مدتی از سفید به قهوه ای تغییر می کند.
پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی
در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با سیستم تصفیه اسمز معکوس ، از پمپ برای تولید فشار آب در فیلتر غشایی استفاده می شود. یکی از مهمترین عواملی که باعث خرابی فیلتر غشایی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی می شود ، مشکل پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی است.آب پاکسازان. به این ترتیب ، پمپ نمی تواند فشار لازم را به فیلتر غشا provide وارد کند ، که می تواند باعث اشباع و اختلال عملکرد فیلتر غشا شود. در این پمپ ها معمولاً حجم آب تحویل شده 4 تا 6 لیتر در دقیقه است و می تواند حداکثر فشار 180 psi را تولید کند. علاوه بر این ، لطفا توجه داشته باشید که در پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی ، فشار آب بسته به میزان آب عبور داده شده متفاوت خواهد بود. هرچه حجم آب کمتر باشد ، فشار تولید شده توسط پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی بیشتر خواهد بود.
پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی از دو قسمت تشکیل شده است: بدنه اصلی و سر پمپ. پمپ های نیمه صنعتی معمولاً در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی با همان تعداد فیلتر غشایی استفاده می شوند.
برخی از عواملی که ممکن است در خرابی پمپ های تصفیه آب نیمه صنعتی تأثیر بگذارد عبارتند از:
1. نوسانات برق و سوختن آداپتور برق موتور ممکن است باعث نشت آب شود.
2. عدم توجه به کیفیت و تعویض به موقع فیلتر پیش تصفیه و اشباع فیلتر غشایی باعث عملکرد سخت و خرابی پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی خواهد شد.
3. خرابی کلید قطع فشار قوی یکی از شرایطی است که ممکن است در خرابی پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی تأثیر بگذارد.
4- خرابی فیلتر ممبران یکی از شرایطی است که ممکن است پمپ های تصفیه آب نیمه صنعتی را با مشکل روبرو کند.
5. فشار زیاد در حین کار پمپ ، که ممکن است به دلیل کیفیت پایین پیش فیلتر یا غشا ایجاد شود.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی