تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن
var x = document.getElementsByTagName("a"); var i; for (i = 0; i < x.length; i++) { x[i].removeAttribute("rel"); }

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم
راه اندازی مغازه تصفیه آب
قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب
مراحل تصفیه آب صنعتی
قیمت آب شیرین کن 2000 لیتری
دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آب شیرین کن صنعتی
ساخت آب شیرین کن خانگی
تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه اب بزرگ
تجهیزات تصفیه آب صنعتی
آب صنعتی چیست
قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی
کاربرد دستگاه دیالیز چیست
کاربرد دستگاه تقطیر چیست
تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب
کاربرد دستگاه تصفیه آب علوم هشتم

  • ۰
  • ۰

سیلیس فیلتر شنی استخر چیست ؟

ظرفیت فیلتراسیون مناسب با حداقل هزینه های نگهداری مهمترین عامل در این پذیرش است. اما فیلترهای شنی مدل های مختلفی دارند و با کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مدل ها می توان گزینه دقیق تر و مناسب تری را ارائه داد. یکی از سه نوع فیلتر مورد استفاده در تصفیه آب استخرهای عمومی و خصوصی فیلتر شن و ماسه است.

فیلترهای شنی از نظر عملکرد ، شکل ظاهری و سایر خصوصیات فیزیکی تفاوت چندانی با فیلترهای شنی ندارند.

اما فیلترهای شنی مورد استفاده در صنعت بسته به نوع مورد استفاده ، نوع سیلیس مورد استفاده ، روش سوراخکاری ، اندازه سیلیس و غیره ممکن است کمی متفاوت باشند.

فیلتر شن می تواند به عنوان بهترین فیلتر برای استخر و جکوزی شما فراهم شود.

کاربرد سیلیس در انواع فیلترهای شن استخر:

در این مقاله به کاربرد سیلیس در انواع فیلترهای شن و ماسه استخر خواهیم پرداخت. فیلتر شن و ماسه استخر محبوب ترین سیستم فیلتراسیون آب برای استخرهای خانگی ، خصوصی و عمومی است.

سیلیس فیلتر شنی استخر

سیلیس فیلتر شنی استخر

 

دلیل این امر کیفیت آب نیست ، اما می توان گفت که در میان خاک دیاتومه و فیلترهای کارتریج از نظر جذب ذرات و آلودگی ، فیلتر شن استخر سومین است.

اما بسیاری از مزایای دیگر باعث افزایش استفاده از این فیلترها برای تصفیه آب در استخرها و جکوزی شده است.

وزن فیلتر شن و ماسه بیشتر از رقبا است ، خصوصاً در نوع فلزی.

این وزن بیشتر به دلیل استفاده از سیلیس یا ماسه برای تصفیه آب استخر و جکوزی است.

کتابچه های راهنما:

با استفاده از ماسه و سیلیس مانع از عبور آلاینده ها می شود اما به آب اجازه عبور می دهد. به طور کلی ، دستگاه متمایز و پیچیده نیست و مهمترین عنصر در از بین بردن آلودگی آب استخر و جکوزی فیلتر شن و ماسه یا سیلیس است. بنابراین ، هنگام خرید و نصب فیلترهای شنی ، کیفیت و اندازه دانه های سیلیکا باید بسیار دقیق باشد.

در فیلترهای شنی می توان از سیلیس به عنوان فیلتر استفاده کرد. سیلیس به شیشه نیز معروف است که یک گرانول سفید براق با کیفیت بالا است که با خرد کردن سنگ سیلیس ساخته می شود. بعد از خرد شدن سنگ ها ، دانه ها الک شده و به صورت گرانول های مختلف به بازار عرضه می شوند. بهترین و بهترین سیلیس فیلتر شنی استخر سیلیس همدان است که سفید است و رگه های قهوه ای یا زرد ندارد.

اصطلاح استخر فیلتر شنی (استخر فیلتر شن) به دلیل استفاده از سیلیس در آن است. کلمه شن به طور کلی برای اشاره به دانه های سنگ با قطر 1.16 تا 2 میلی متر استفاده می شود ، از این رو به این فیلترها فیلترهای شن گفته می شود. مهمترین معیار در فیلتر شنی سطح فیلتراسیون است ، یعنی سطح آن فرآیند فیلتراسیون را انجام می دهد و ارتفاع آن بر اساس قطر آن محاسبه می شود.

سیلیس فیلتر شنی استخر

سیلیس فیلتر شنی استخر

انواع فیلترهای شنی:

  • به آرامی فیلتر کنید
  • فیلتر اصلاح شده
  • فیلتر با سرعت بالا

فیلتر شن و ماسه استخر آهسته:

این فیلتر یکی از قدیمی ترین فیلترهای شنی است. سطح سیلیس در مجاورت هوای آلوده خالی است و آب از این سطح عبور می کند و آب بدون فشار عبور می کند و به دلیل وزن آن آب است و این امر به دلیل فشار کم به آرامی انجام می شود ، بنابراین فیلترهای شنی با این فیلترها تماس می گیرند. طول می کشد. از فیلترهای شن و ماسه بیشتر در تصفیه مقادیر بسیار زیادی از آب مانند تصفیه آب شهری و فاضلاب استفاده می شود.

فیلتر شن و ماسه استخر گرم:

سیلیس در یک فیلتر شن گرم در یک مخزن بسته اعمال می شود و آب استخر شنا یا جکوزی از طریق لایه سیلیکا تحت فشار پمپ پمپ می شود.

در این نوع از 3 یا چهار اندازه مختلف سیلیس استفاده می شود. کف فیلتر از سیلیس 5 تا 8 میلی متر یا 3 تا 5 میلی متر استفاده می کند. این اندازه به نوع و اندازه نازل فیلتر کف بستگی دارد. در ردیف بعدی ، اندازه سیلیس 1 درجه به 1 تا 3 میلی متر کاهش می یابد. این لایه از عبور لایه کوچکتر جلوگیری می کند. در لایه بالایی سیلیس ، سیلیس دارای اندازه کمتر از 1 میلی متر و قطر آن بین 0.8 تا 0.2 میلی متر است.

وظیفه فیلتر کردن آب و جذب ذرات در این درجه سیلیس را دارد و در سایر گریدها فقط از فیلترهای شنی استفاده می شود تا از خروج این درجه از سیلیس جلوگیری کند.

در بعضی از فیلترهای شنی از یک لایه سیلیس با کیفیت بالا بر روی این سیلیس استفاده می شود تا 0.8 تا 0.2 سیلیس که وزن بسیار کمی دارد هنگام حفاری از فیلتر استخر خارج نشود.

فیلتر شن و ماسه استخر با کیفیت بالا:

فیلتر شنی پرسرعت از نوع سریع بوده و از نفوذ پذیری آب بیشتری در هر متر مربع برخوردار است. در این فیلترها ، گرانولهای سیلیس مورد استفاده بزرگتر هستند تا بتوانند آب را با سرعت بالاتر و افت فشار پایین عبور دهند. این امر باعث کاهش کارایی و کیفیت آب تولید شده توسط این فیلترها می شود. با این وجود ، در کاربردهای غیر حساس و در استخرهای شنا با بار شنای کم ، می توان از فیلترهای پرسرعت به راحتی استفاده کرد.

مزایا و معایب فیلتر شن برای استخر شنا

فضای کم ، حجم آب بیشتر ، قیمت کم بهترین مزیت فیلتر شنی با نرخ بالا است. بیشتر فیلترهای با کیفیت برتر از فایبرگلاس ساخته شده اند. این مزایا و معایب خاص خود را دارد. یکی از مهمترین مزایای آن کاهش خوردگی به ویژه در مناطق مرطوب است و اشکال اصلی آن پایین بودن دما و فشار در مقایسه با فیلتر شن استخر است.

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی