تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن
var x = document.getElementsByTagName("a"); var i; for (i = 0; i < x.length; i++) { x[i].removeAttribute("rel"); }

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم
راه اندازی مغازه تصفیه آب
قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب
مراحل تصفیه آب صنعتی
قیمت آب شیرین کن 2000 لیتری
دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آب شیرین کن صنعتی
ساخت آب شیرین کن خانگی
تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه اب بزرگ
تجهیزات تصفیه آب صنعتی
آب صنعتی چیست
قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی
کاربرد دستگاه دیالیز چیست
کاربرد دستگاه تقطیر چیست
تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب
کاربرد دستگاه تصفیه آب علوم هشتم

  • ۰
  • ۰

ساخت فیلتر شنی فلزی چه مکانیزمی دارد؟

فیلتر شن و ماسه افقی (فیلتر شن و ماسه افقی)
فیلترهای شن افقی عموماً برای گیاهان تصفیه آب شهری و صنعتی با ظرفیت بالا ساخته می شوند و استفاده از این نوع فیلترهای شنی از نظر کارایی و هزینه مقرون به صرفه تر از نوع عمودی است. آنها فیلترهای شنی (65 متر مکعب در روز) را به صورت عمودی و افقی با ظرفیت بالاتر طراحی می کنند. این نوع فیلترها به دو شکل تک تخته و دو تخته حمل می شوند ، اگر فقط توسط لایه های سنگ سیلیس شارژ شوند و هر زمان که با دو لایه سیلیس (یا کربن ، گارنت ، آنتراسیت) شارژ شوند ، شارژ می شوند. دو ستون (فیلتر شن و ماسه چند رسانه ای Horzonital) نامیده می شوند. معمولاً برای شستشوی فیلتر شن و ماسه افقی جهت شستشوی بهتر و جلوگیری از هدر رفتن آب ، از فیلتر شنی افقی استفاده می شود.
فیلتر شنی پرکاربردترین تجهیزات برای جداسازی مواد جامد معلق و کدورت آب است. (فیلتر شنی) قیمت فیلتر شنی - که باعث ایجاد فیلتر شنی می شود - به فیلترهای مختلف بستگی دارد و فیلتر شن را محاسبه می کند.
فیلترهای شنی قادرند کدورت ذرات معلق را در آب تا قطر 80 میکرون از بین ببرند. فیلتر کربن معمولاً بعد از فیلتر شن نصب می شود تا رنگ ، طعم و مزه آب از بین برود. برای شفافیت در رنگ آب استخر ، یکی از محبوب ترین فیلترها فیلتر شن و ماسه تحت فشار است. این امر با تأمین فشار مورد نیاز به رفع کدورت و جداسازی املاح کمک می کند. در یک فیلتر استخر ، آب توسط یک پمپ از استخر و کف نمک استخر به فیلتر فشار هدایت می شود. و بعد از پالایش به استخر برگشت. اصول اندازه گرانول سیلیس توسط ماده مورد استفاده تعیین می شود. اندازه سیلیس برای استخر شنا بین 0.5 تا 1.5 قطر لایه فوقانی / لایه میانی 1.5 تا 3 / لایه پایین 5 تا 3 میلی متر است. در پایین مخزن نازل ، فیلتر شنی به صفحه جداگانه ای به نام صفحه نازل متصل می شود ، که برای جلوگیری از خروج سیلیس کار می کند. شیار خروجی برای این سوراخ ها حدود 0.5 میلی متر است. معمولاً 1/3 قسمت خالی برای تعلیق محلول ها باقی می ماند. آن را حتی پس از شستن افزایش دهید.
ساخت فیلتر شنی
شستشو
بعد از شستشو یا همان بعد از شستن در فیلتر شنی ، نوبت به شستن آن می رسد پس از آنکه نشانگرهای فشار ورودی و خروجی 0.5 برابر کاهش نشان دادند. این کار به راحتی امکان پذیر است و با باز و بسته شدن دریچه های دریچه قابل انجام است. فیلتر شنی معمولاً به صورت چهار مربع است. در فرآیند تصفیه ، دو شیر باز و دو شیر بسته وجود دارد و در صورت نیاز به شستشو ، روند باز و بسته شدن در جهت مخالف انجام می شود.
 
 
پارامتر عملیاتی فیلتر شن و ماسه
فیلتر شنی تحت فشار معمولاً با فشار کاری 2 تا 5 بار کار می کند. افت فشار در لایه سیلیس بسیار ناچیز است ، زیرا عوامل زیادی در سرعت فیلتر ماسه تأثیر می گذارند ، که ممکن است لایه را تحت تأثیر قرار دهد. آلوم ماده منعقد کننده ای است که قبل از فیلتر شدن در آب استخر تزریق می شود. مواد جامد معلق را به خوبی با آب منعقد می کند. در ورودی و خروجی فیلتر شن و ماسه ، باید دو فشار سنج نصب شود تا به خوبی از زمان شستشوی کیسه ها آگاهی داشته باشید.
فیلتر شنی گالوانیزه
صفحه گالوانیزه در اصل همان صفحه سیاه با آلیاژ ST37 است و با فلز روی پوشانده شده است که مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد. از نظر شکل ظاهری به سه نوع گل کوچک ، بزرگ و ساده تقسیم می شود. در مقایسه با نوع ورق پوشش داده شده با مقاومت و طول عمر بالاتر در برابر عوامل آب و هوایی و در برابر خوردگی و خوردگی مشخص می شود. استفاده از این نوع صفحات در ساخت فیلترهای شنی نیز بسیار محبوب شده است.
فیلتر شن و ماسه گالوانیزه این نوع صفحه ها به دلیل پوشش گالوانیزه روی صفحه نسبت به نوع فیلتر شن و ماسه فلزی پوشش داده شده با اپوکسی با طول عمر بیشتری ساخته می شوند. در اینجا لازم به ذکر است که در صورت تمیزکاری و ماسه کاری با کاغذ سیاه ، عمر آن نسبت به نوع گالوانیزه آن بیشتر است. قیمت فیلتر شنی گالوانیزه برای نصب نوع فلزی با رنگ اپوکسی گرانتر است. باز هم این اختلاف قیمت در نوع سرد و گرم گالوانیزه متفاوت است. یعنی قیمت فیلتر ماسه گالوانیزه سرد یا گرم بودن پوشش را تعیین می کند. در فیلتر فلزی ، تمام نقاط جوش داده شده پس از تمیزکاری با رنگ اپوکسی در داخل و خارج مخزن با رنگ روغن رنگ آمیزی می شود. برای جلوگیری از فرسایش نقاط جوش. از فیلتر شنی گالوانیزه به دلیل مقاومت زیاد در برابر کلر بیشتر در استخرها استفاده می شود. علاوه بر نکات مثبتی که این مدل دارد. همچنین دارای یک سری نکات منفی است از جمله اینکه می توان بعد از مدتی رنگ زد و سطح گالوانیزه آن فرسوده شد که بعد از مدتی نیز طبیعی است.
قیمت فیلتر شنی گالوانیزه
قیمت این نوع فیلترها به نوع ضخامت و همچنین صفحه گرم یا سرد پوشش گالوانیزه به همراه ضخامت صفحه که معمولاً با ضخامت 3 میلی متر شروع می شود یا داخلی یا وارداتی بودن آن بستگی دارد. به عنوان مثال ، کارخانه تولید پوشش گالوانیزه روی ورق نیز در قیمت فیلتر شن و ماسه گالوانیزه تأثیرگذار است و اختلاف قیمت معمولاً در مقایسه با روکش اپوکسی نوع فلزی حدود 20٪ بیشتر است. این تفاوت در قلع ایرانی است. قیمت این نوع فیلترها برای رفع نیاز مشتری و اعلام مشخصات آن متفاوت است.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی