تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن
var x = document.getElementsByTagName("a"); var i; for (i = 0; i < x.length; i++) { x[i].removeAttribute("rel"); }

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم
راه اندازی مغازه تصفیه آب
قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب
مراحل تصفیه آب صنعتی
قیمت آب شیرین کن 2000 لیتری
دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آب شیرین کن صنعتی
ساخت آب شیرین کن خانگی
تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه اب بزرگ
تجهیزات تصفیه آب صنعتی
آب صنعتی چیست
قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی
کاربرد دستگاه دیالیز چیست
کاربرد دستگاه تقطیر چیست
تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب
کاربرد دستگاه تصفیه آب علوم هشتم

  • ۰
  • ۰

  فیلتر شنی سختی گیر |

سختی گیر رزین ساخته شده توسط آب پاک سازان
این روزها به دلیل ناخالصی های موجود در آب که مشکلات زیادی برای استفاده در صنعت و نوشیدنی ایجاد می کند ، استفاده از برخی دستگاه های تصفیه آب در این زمینه در حال توسعه است که از جمله آنها می توان به رزین سخت کننده اشاره کرد. این روزها به دلیل ناخالصی های موجود در آب مانند یون های کلسیم و منیزیم که باعث رسوب در لوله های سیستم های سرمایشی و گرمایشی می شوند ، استفاده از این دستگاه بیشتر مشهور شده است.
سختی یکی از رایج ترین انواع آلاینده های موجود در آب است که قابل بررسی است. برای تعریف آن می توان گفت که به گروه کاتیونها و آنیونهای مثبت و منفی محلول در آب اشاره شده است. تعریف ساده وی این است که ترکیب یون های کلسیم و منیزیم در آب سختی آب است. عبور آب از سنگ آهک به دلیل تشکیل آن راهی نرم است که باعث تشکیل کلسیم و منیزیم می شود. بیشتر آبهای زیرزمینی از سختی بالایی برخوردار هستند.
یکی از مهمترین و پرکاربردترین روشهای تصفیه آب و فاضلاب ، فیلتراسیون شن و ماسه است.
شرکت آب پاکسازان با سه دهه تجربه مفید و کارخانه مجهز جهت طراحی و ساخت انواع سیستم های تصفیه آب و فاضلاب: فیلتر شن ، سخت کننده رزین ، تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی ، سیستم تبادل یونی ، سیستم های ضد عفونی و ضد عفونی آب و فاضلاب ، نازل فیلتر شن ، فیلتر کربن ، بسته تصفیه فاضلاب ، مواد شیمیایی ضد رسوب غشا ، سنگ سیلیس ، اسید شستشوی غشایی ، چربی گیر کننده فاضلاب ، کلر ، تجهیزات تصفیه آب استخر ، دستگاه تصفیه آب خانگی ، سیکلون آب ،
فیلتر شنی سختی گیر
یکی از مهمترین و پرکاربردترین روشهای تصفیه آب و فاضلاب ، فیلتراسیون شن و ماسه است. اساس این فیلترها تصفیه فیزیکی آب و به دام انداختن ذرات معلق تا 80 میکرون بر روی پایه فیلتر شنی است. به این ترتیب آب از بالای فیلتر وارد فیلتر و لایه سنگ سیلیس می شود و پس از عبور از آزمایشگاه لایه سیلیس ، کلیه املاح معلق را تا 80 میکرون جدا می کند. آب زلال از پایین فیلتر خارج می شود. مخزن فیلتر شن از ورق فلز گالوانیزه ساخته شده است. در صفحه سیاه ، پس از سندبلاست ، با سه لایه پوشش اپوکسی عایق بندی شده تا ضد خوردگی شود.
با این حال ، در مواردی که خوردگی آب زیاد باشد ، از فیلتر شن و ماسه FRP به جای صفحه سیاه استفاده می شود ، زیرا این سیستم ها در برابر آب TDS بالا مقاومت بیشتری دارند. همه این فیلترها دارای یک شبکه لوله کشی خاص با اتصالات و شیرها هستند. ورودی ها و خروجی های سیستم هستند که می توان این موارد را در نظر گرفت شیرآلات کاملاً دستی و اتوماتیک هستند. سایر لوازم جانبی موجود در فیلتر شنی شامل شیر تسکین دهنده و هوا و همچنین یک سنج تخلیه اضطراری است. شارژ و تخلیه فلنج های نوک تیز.
همه این سیستم ها عملکرد مشابه ، عملکرد شستشو و عملکرد شستشو پس از آن دارند. در مرحله اول ، در چرخه تصفیه ، آب از قسمت فوقانی وارد می شود ، از قسمت تحتانی فیلتر خارج می شود و در عمل این عمل برعکس می شود: آب از قسمت پایین وارد شده و از قسمت بالای فیلتر خارج می شود و باعث می شود تمام مواد حل شده در لایه های سنگ سیلیس هدایت شوند از فیلتر گرفته تا قسمت فاضلاب.
ویژگی های فیلتر شنی از شرکت Atlas Water:
1- نوع فیلتر شن را با توجه به درخواست مشتری و متناسب با شرایط آب و هوایی ، نوع استفاده و نوع آب مورد نیاز تعیین کنید.
2. می توان آن را به سیستم اتوماتیک و دستی مجهز کرد
3- استانداردهای رنگ و سندبلاست را رعایت کنید
4- مجهز به دریچه تهویه و فشار سنج
5. مجهز به شیرهای تخلیه و شارژ سیلیس
6. فشار را تا 7 برابر نگه می دارد
7- شرایط استاندارد برای عظمت در کار ستون فیلتر شن
8- از سنگ سیلیس با خلوص 99٪ استفاده کنید
9 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
10- همراهی کتاب درسی و پردازش
فیلتر شنی سختی گیر
 
 
مشکلات ناشی از رسوب آب با سختی بالا در تجهیزات و سیستم های لوله کشی صنعتی و آب آشامیدنی. در اصل ، آب بسیار سخت باعث گرم شدن کربنات کلسیم می شود که منجر به افزایش دید لوله های گرمایش در ساختمان می شود. این می تواند باعث رسوب در لوله ها شود و کارایی و آسیب را کاهش دهد و در نهایت هزینه تعمیر و تعویض را افزایش دهد.
کاهش اثرات شوینده ها و شوینده ها
هنگامی که مواد شوینده ، به ویژه صابون ها در معرض آب با سختی زیاد قرار می گیرند ، به دلیل وجود کلسیم در آب ، یک واکنش شیمیایی رخ می دهد ، زیرا واکنش سدیم در آب مواد شوینده با یون های کلسیم جایگزین می شود و در نتیجه کف خوبی ایجاد می شود. از این مواد شوینده استفاده نکنید ، زیرا این امر باعث افزایش کارایی مواد شوینده می شود و باعث افزایش استفاده از مواد شوینده می شود که این امر در شستشوی لباس و شستن مو و بدن بیشتر مشهود است.
باعث رسوب و لکه های ظروف و لیوان ها می شود
مصرف کتری به دلیل سختی زیاد آب یکی از مهمترین موارد محسوب می شود ، نمونه دیگری را می توان در شستن ظروف و لیوان مشاهده کرد. برخی از مشکلات شامل خشکی پوست سر و مو ، خارش مو و لکه های صابون سفید در و دیوارهای حمام است.
اساس عمل سخت شدن رزین
اساس کار این سیستم ها فرآیند تبادل یونی است که ماده ای شیمیایی است که در آن سدیم و پتاسیم جایگزین یون های کلسیم و منیزیم در آب می شوند. سخت کننده رزین شامل دو مخزن جداگانه است که یکی از آنها از سیلیس ساخته شده و کار اصلی توسط این مخزن انجام می شود و در همه دستگاه ها مخزن پلی اتیلن تهویه می شود که باعث می شود کار اصلی توسط این مخزن از فلز یا FRP ساخته شده و در همه دستگاه ها مخزن پلی اتیلن همیشه حاوی آب نمک باشد نتیجه این که وقتی رزین با آب نمک اشباع می شود ، دوباره تولید می شود.
انواع سخت کننده های رزین
این دستگاه ها در چندین مدل یافت می شوند که مهمترین آنها نوع فلزی و FRP است که این روزها بطور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد. هر دو نوع دستگاه توانایی نصب لوله کشی را به صورت دستی و کاملا اتوماتیک دارند که در مقایسه با دستی اتوماتیک تر است.
فیلتر شنی سختی گیر
استفاده از سخت کننده رزین
کاربرد این سیستم ها معمولاً برای مصارف صنعتی شهری و تجاری است.می توان از موارد قابل توجهی برای مواردی مانند آب آشامیدنی ، دیگهای بخار ، آب آرایش با آب با خلوص بالا ، تفریح ​​و رستوران ها استفاده کرد و استفاده از این سیستم ها معمولاً برای مصارف صنعتی شهری و تجاری است. برنامه های مهم را می توان در شرایطی مانند آب آشامیدنی ، دیگهای بخار ، پر کردن آب با آب خالص ، اوقات فراغت ، رستوران ها و موسسات تصفیه آب و استفاده از یونیون استفاده کرد.
به منظور افزایش عملکرد و عملکرد سختی گیر رزین ، استفاده از فیلتر شنی یک مکمل عالی است که از ورود مواد جامد محلول در آب و همچنین کدورت سختی گیر رزین جلوگیری می کند. با این دستگاه به دلیل وجود کدورت و ناخالصی های آب ، رزین موجود در دستگاه سریعتر از بین می رود. در جاهایی که ظرفیت خروجی آب زیاد است ، فیلترهای شنی همیشه توسط کارشناسان شرکت آب آب پاک سازان تولید می شوند. زیرا در ورودی آب سیستم تبادل یونی موجود ، املاح موجود نیز حذف شده اند. فیلتر شنی از یک مخزن استوانه ای شکل ، پر از سیلیس یا آنتراسیت تشکیل شده است و در بعضی موارد ، هنگامی که آب کدر است و با رایحه رنگ می شود.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی