تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم
راه اندازی مغازه تصفیه آب
قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب
مراحل تصفیه آب صنعتی
قیمت آب شیرین کن 2000 لیتری
دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آب شیرین کن صنعتی
ساخت آب شیرین کن خانگی
تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه اب بزرگ
تجهیزات تصفیه آب صنعتی
آب صنعتی چیست
قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی
کاربرد دستگاه دیالیز چیست
کاربرد دستگاه تقطیر چیست
تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب
کاربرد دستگاه تصفیه آب علوم هشتم

  • ۰
  • ۰

 شیر برقی فیلتر شنی | شیر سخت شده:

مزایای شیر کنترل اتوماتیک فیلتر
شیر فیلتر اتوماتیک مدل F71P1 نوعی شیر کنترل فیلتر است و دارای مزایای زیر است:
1- افت فشار کمتر
2- شستشوی سریعتر فیلتر
3- شستشوی دقیق تر
4- موقعیت شیر ​​را بدون نیاز به خاموش شدن پمپ دستگاه تغییر دهید
5- هزینه کمتر و ساده تر از شیرآلات پروانه اتوماتیک
6- صرفه جویی در مصرف آب و انرژی
نصب و نگهداری فیلترهای شنی و شیرهای اتوماتیک
 
شیرهای سخت کننده رزین با توجه به نوع مخزن در دو کلاس تقسیم می شوند:
1) شیر سخت کننده مخزن FRP
2) شیر سخت کننده مخازن فلزی که همان شیر سل یا شیر سل است.
سخت کننده های مخزن FRP به صورت نیمه اتوماتیک (دستی) و کاملا اتوماتیک طبقه بندی می شوند.
شیر برقی فیلتر شنی
 
1) شیر سخت شدن اتوماتیک:
این دریچه ها 5 حالت دارند: سرویس دهی ، سوراخکاری ، بازسازی ، پر کردن منبع نمک و شستشوی سریع. این مدل شیر پس از نصب روی مخازن Frp و با توجه به زمان یا جریان آبی که از آنها عبور می کند ، نیازی به ماشه ندارد. همه مراحل را به صورت خودکار انجام می دهد. شیر کاملا خودکار یا از بالای مخزن نصب می شود یا از کنار نصب می شود.
شیر سخت افزاری نیمه اتوماتیک:
این نوع شیرها مانند شیرهای کاملا اتوماتیک دارای حالت 3 و 5 هستند با این تفاوت که تغییر مکان سوپاپ ها با محرک انجام می شود.
برای خرید انواع شیر Celluvalo ، شیرهای خنک کننده نیمه اتوماتیک و کاملاً اتوماتیک و فیلترهای شن و ماسه ، لطفا با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.
 
 
موارد زیر برای بهبود عملکرد و عملکرد فیلتر شن و ماسه FRP و شیر آن لازم است:
1- کمترین دمای محیط که فیلتر در آن نصب شده است 5 درجه و حداکثر 55 درجه سانتیگراد است و از قرار گرفتن دستگاه در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید.
2- هنگام انتقال فیلتر به محل نصب ، این کار را با دقت انجام دهید تا از آسیب رسیدن به محفظه آن جلوگیری کنید.
3- به نکات ایمنی ارائه شده توسط سازنده توجه کنید.
4- برای عملکرد بهتر و جلوگیری از ضربه فیلتر شن ، هنگام تغییر وضعیت شیر ​​، ابتدا پمپ آب ورودی را خاموش کنید.
5- از یک پمپ با سر و جریان کافی برای فیلتر شنی استفاده کنید.
6- در صورت عدم استفاده از فیلتر شنی ، باید آب داخل فیلتر تخلیه شود.
7- اطمینان حاصل کنید که دریچه های فیلتر شنی سالم هستند و به طور مداوم کار می کنند.
8- برای شستشو از اسید سیلیس استفاده نکنید.
9- هرچه شیر اتوماتیک به فاضلاب نزدیکتر باشد بهتر است.
10- به اندازه کافی فضای اطراف دستگاه را برطرف کنید تا آن را برطرف کنید.
11- شیرآلات و دستگاه ها باید از منابع تولید گرمای زیاد از جمله دیگهای بخار حرارتی دور باشند.
حالت های شیر مخزن FRP
شیر برقی فیلتر شنی
شیرهای سخت کننده و فیلترهای شن و کربن نصب شده روی مخازن FRP در پنج حالت زیر کار می کنند:
مقام اول: یک کاندیدا
در این حالت جریان آب از سمت پمپ به فیلتر شن و ماسه هدایت می شود و ورودی آب از بالای فیلتر و خروجی از پایین فیلتر است. فیلتر شنی در حالت فیلتر عادی.
مورد 2: بک واش
بکواش Backwash یکی از مهمترین مراحل شستشوی قوی است. در حالت شستشوی معکوس ، آب برعکس شده و دستگاه از پایین وارد می شود. در این حالت ، وقتی آب از سیلیس و نازل عبور می کند ، لجن و ذرات معلق چسبیده به بستر فیلتر شنی خارج می شوند. در این حالت ، تخلیه تا تمیز و شفاف شدن آب خارج شده ادامه می یابد.
حالت سوم: آبکشی کنید
بعد از هر بار شستشو ، فیلتر شن شسته می شود. در این حالت آب به قسمت بالای فیلتر و سپس به قسمت پایین فیلتر هدایت می شود. تفاوت با قرار دادن فیلتر این است که پس از عبور از سیلیس و فیلتر ، از طریق لوله تخلیه به فاضلاب می ریزد. هنگام شستن دسته فیلتر در فیلترهای نیمه اتوماتیک ، پمپ دو بار روشن می شود و فیلتر به مدت 30 تا 60 ثانیه شسته می شود.
مورد 4: تخلیه فاضلاب (پسماند)
در موقعیت خلاuum ، آب بدون عبور از فیلتر به فاضلاب تخلیه می شود. این حالت برای تخلیه آب بدون آلودگی لایه فیلتر شن و ماسه استفاده می شود.
حالت پنجم: توزیع مجدد
در حالت برگشت ، آب بدون عبور از بستر فیلتر به کانال خروجی وارد و خارج می شود.
انواع شیر مخزن FRP
مخازن FRP ورودی اصلی از بالا دارند و برای کار کردن آن به قطعه ای نیاز دارید که از طریق آن تمام عملیات مورد نیاز مخزن انجام می شود. برای این منظور از شیرهای کنترل استفاده می شود که به طور کلی به چهار دسته زیر تقسیم می شوند و برخی از این شیرهای کنترل با جزئیات شرح داده می شوند:
1- شیر فیلتر دستی
این شیر کنترل به صورت دستی کار می کند و یک فیلتر شنی روی مخزن FRP نصب می شود. دریچه فیلتر شنی دستی دارای 5 حالت مختلف است که توسط اپراتور کنترل می شود.
2- شیر نرم کننده دستی
این شیر بر روی مخازن تقویت کننده رزین نصب شده و مانند شیرهای کاملا اتوماتیک دارای 3 و 5 حالت است با این تفاوت که عملیات شستشوی عقب و شستشو روی شیرآلات دستی باید به طور منظم و تحت نظارت اپراتور انجام شود. 5 شرایط کار برای شیر سخت شدن دستی شامل حالت های سرویس ، شستشوی معکوس ، تازه سازی ، پر کردن نمک و شستشوی سریع.
3- شیر فیلتر اتوماتیک (شیر فیلتر اتوماتیک)
دریچه های فیلتر شنی اتوماتیک (و کربن) پنج حالت دارند: فیلتر ، شستشوی معکوس ، شستشو ، تخلیه و برگشت. این شیرهای سخت پس از نصب بر روی مخازن فلزی یا مخازن FRP نیازی به محرک ندارند و تمام عملیات فیلتر کاملاً خودکار انجام می شود. شیرهای کاملاً خودکار خنک کننده در دو جهت از بالا یا کنار مخزن قابل نصب هستند.
4- شیر نرم کننده اتوماتیک
دریچه های سخت شدن اتوماتیک به دو دسته تقسیم می شوند: زمان و جریان اتوماتیک (حجم). این شیرها پنج حالت مختلف دارند. این شیرهای سخت مانند فیلترهای شنی اتوماتیک پس از نصب روی مخازن فلزی یا مخازن FRP نیازی به ماشه ندارند و پنج موقعیت شیر ​​کنترل را بصورت کاملاً اتوماتیک انجام می دهند. مدل سوپاپ فیلتر اتوماتیک F71P1 از نوع کنترل فیلتر کاملاً خودکار است و در مخازن شن و ماسه FRP و فیلترهای کربن فعال استفاده می شود
 
شیر برقی فیلتر شنی
آیا شیر فیلتر اتوماتیک F71P1 برای من مناسب است؟
شیر فیلتر اتوماتیک مدل F71P1 کاملاً اتوماتیک بوده و قابلیت نصب بر روی فیلترهای کربنی و ماسه ای FRP را دارد. در یک شیر فیلتر شنی ، تمام فرایندهای کار کاملاً خودکار است ، اما شیرهای سخت کننده دستی به اپراتور نیاز دارند تا شستشو و شستشوی عقب را در فواصل منظم و برنامه ریزی شده انجام دهد. شیر فیلتر اتوماتیک F71P1 از نوع کاملاً اتوماتیک ، اندازه ورودی و خروجی 4.3 اینچ است و قابلیت عبور آب با دبی 2 متر مکعب در ساعت را دارد. برای دیدن سایر مدل های شیرهای فیلتر اتوماتیک و سخت کننده ها می توانید به قسمت شیر ​​مخزن FRP مراجعه کنید.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی