تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن
var x = document.getElementsByTagName("a"); var i; for (i = 0; i < x.length; i++) { x[i].removeAttribute("rel"); }

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم
راه اندازی مغازه تصفیه آب
قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب
مراحل تصفیه آب صنعتی
قیمت آب شیرین کن 2000 لیتری
دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آب شیرین کن صنعتی
ساخت آب شیرین کن خانگی
تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه اب بزرگ
تجهیزات تصفیه آب صنعتی
آب صنعتی چیست
قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی
کاربرد دستگاه دیالیز چیست
کاربرد دستگاه تقطیر چیست
تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب
کاربرد دستگاه تصفیه آب علوم هشتم

  • ۰
  • ۰

احیای رزین آنیونی

ظرفیت عملیاتی بالا ، پایداری مکانیکی و شیمیایی بالا و همه این خصوصیات به شما کمک می کند تا به دسترسی تمیز و آسان به آب خالص برسید. توزیع ذرات منفرد ساطع شده به اپراتورهای رزین اجازه می دهد تا از آن در شرایط فوق العاده ای مانند زمان انتشار سریع ، پایداری مکانیکی / شیمیایی و کیفیت پساب استفاده کنند. این ماده برای نرم سازی و خنثی سازی و سایر فرآیندهای تصفیه و همچنین بعنوان عامل کمکی در کارخانه شیمی استفاده می شود. این یک رزین تبادل کاتیونی اسیدی قوی با اندازه ذرات یکنواخت و پیوند با مش بالا (نوع ژل) است و حاوی کوپلیمر استایرن دی فنیل بنزن با یک گروه عملکردی از اسید سولفونیک است. می توان از آن برای نرم سازی و خنثی سازی ، لیزین و سایر فرآیندهای تصفیه استفاده کرد و همچنین می تواند در کارخانه های شیمیایی ، ظرفیت کاری بالا ، پایداری مکانیکی و شیمیایی عالی ، آب بندی عالی و کیفیت عالی مورد استفاده قرار گیرد. پایداری مکانیکی و شیمیایی و کیفیت پساب بهتر: برای تبادل آنیون یا تصفیه هیبریدی به دلیل کارایی بالای تصفیه SiO2 و نزولات یونی کم استفاده می شود و همچنین به عنوان کاتالیزور و عامل جداسازی برای بازیابی فلزات نجیب مورد استفاده قرار می گیرد. تبادل آنیون پایه قوی با اندازه ذرات یکنواخت (نوع ژل) حاوی کوپلیمر استایرن - دی فنیل بنزن با گروه عملکردی TMA. پالایش استفاده می شود.


همچنین می تواند به عنوان یک ماده کمکی در یک کارخانه شیمیایی استفاده شود. ظرفیت عملیاتی بالا ، پایداری مکانیکی و شیمیایی عالی و تعداد کل آجیل. زمان انتشار سریع ، پایداری مکانیکی و شیمیایی و کیفیت پساب بهتر. برای تبادل آنیون برای تصفیه آب عمومی استفاده می شود. این عملکرد عالی را در یک سیستم بسته بندی شده نشان می دهد.
 پیاده سازی

کانسارهای TRILITEMCK Ion Exchange Resins MCK55 TRILITE از فناوری تولید گرانول جامد (ضریب یکنواختی> 1/10>) و به صورت 240 ∼ به عنوان ذرات با نیروهای پویایی و پویایی تولید می شوند. این محصولات اغلب در تجهیزات متحرک SMB برای جداسازی کروماتوگرافی در مقیاس بزرگ از مولکولهای مهم صنعتی و همچنین جداسازی فروکتوز / گلوکز از ملاس مولیبدن شبیه سازی می شوند.

در حال پردازش

به منظور محافظت از چشم و پوست ، به تجهیزات و رزین های محافظتی در مناطق دارای تهویه مناسب نیاز است. امکانات شستشوی چشم برای استفاده در منطقه مورد استفاده توصیه می شود. وقتی نشت به زمین پرتاب می شود ، بسیار لغزنده است و باعث سقوط افراد می شود. از قرار دادن آنها در معرض فشار بیش از حد ، جرقه ، شعله و غیره خودداری کنید. همچنین از تماس یا ترکیب با عوامل اکسید کننده مانند اسید نیتریک خودداری کنید زیرا نشان داده شده است که رزینهای تبادل یونی ممکن است در اثر تماس با اسید نیتریک منفجر شوند.


صرفه جویی

رزینهای تبادل یونی باید در یک مکان خشک ، خنک و تاریک با تهویه مناسب نگهداری شوند. محفظه ذخیره سازی و کیسه درام الیافی باید محکم بسته شود تا از ورود و خشک شدن ناخالصی ها جلوگیری شود. گنجینه هایی که حاوی مواد اکسید کننده هستند را در یک مکان ذخیره نکنید. در دماهای بالاتر ، رزین ها ممکن است به سرعت تخریب شوند و رزین ها در زیر 0 درجه سانتیگراد جامد شوند. انجماد رزین ها می تواند منجر به قطع تماس فیزیکی و کاهش میزان مهره شود.
باقیمانده

با استفاده از قوانین محلی و اقدامات احتیاطی ، هزینه های استفاده نشده با تبدیل به زباله سوز یا سوزاندن می توانند از بین بروند. یک کوره مناسب برای احتراق ضروری است زیرا COX ، NOX ، SOX و غیره با احتراق تولید می شوند. رزین های استفاده شده نیز به شرطی که فاقد مواد سمی یا مضر مانند فلزات سنگین باشند ، می توانند ذخیره یا سوزانده شوند. پس از از بین بردن ماده سمی ، می توان رزین را با روش فوق دفع کرد.


قبل از تصفیه اولیه

هزینه های تبادل یونی باید تهویه و قبل از استفاده اولیه تهیه شود. معمولاً توصیه می شود بعد از خلا to لایه رزین را از کاسه شستشو دهید تا 50 ذره ریز و ذرات ریز از بین برود. عملکرد شافت هوادهی بسته به طراحی ستون ، مواد شیمیایی موجود در یونها ، فرم یونی مورد نیاز برای بار و چرخه سرویس اولیه متفاوت خواهد بود.
شستشوی ثانویه

شستشو با 4٪ اسید کلریدریک 8٪ و NaOH 4٪ متناوب ، شستشو با مواد شیمیایی ضرب و آب شستشو به تناوب از روشهای معمول قبل از تمرین است. روش و تعداد چرخه های پیش تصفیه بسته به کیفیت آب مورد نیاز متفاوت است. هنگامی که اثر شستشوی رزین ها قابل توجه است ، گاهی اوقات به چرخه های بیشتری برای کاهش مقدار رسوب نیاز است. روشهای ویژه تهویه منحصر به فرد (باید قبل از استفاده اولیه برای هزینه های جدید استفاده شود).

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی