تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن
var x = document.getElementsByTagName("a"); var i; for (i = 0; i < x.length; i++) { x[i].removeAttribute("rel"); }

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی 🌊 تصفیه آب صنعتی ro 💦 مراحل تصفیه آب صنعتی ♒ تصفیه آب صنعتی pdf 🚰 لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 💧 شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی 🧊 ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی 🌍 دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست 💦 دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم 👍 تجهیزات تصفیه آب صنعتی 🌐 تصفیه آب صنعتی قیمت 🏭 آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم
راه اندازی مغازه تصفیه آب
قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 25 متر مکعب
مراحل تصفیه آب صنعتی
قیمت آب شیرین کن 2000 لیتری
دستگاه تصفیه آب صنعتی چیست
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آب شیرین کن صنعتی
ساخت آب شیرین کن خانگی
تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
لیست قیمت تصفیه اب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه اب بزرگ
تجهیزات تصفیه آب صنعتی
آب صنعتی چیست
قیمت آب شیرین کن صنعتی
قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی
کاربرد دستگاه دیالیز چیست
کاربرد دستگاه تقطیر چیست
تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب
کاربرد دستگاه تصفیه آب علوم هشتم

  • ۰
  • ۰

آنتی اسکالانت ( ضد رسوب  ) شرکت آب پاکسازان

آنتی اسکالانت در دستگاه تصفیه آب صنعتی به منزل خون در رگ های یک موجود زنده می باشد

تعریف آنتی اسکالانت: محلولی به جهت کاهش اثرات رسوب ناشی از گرفتگی روزنه های غشای اسمز معکوس توسط نمک های محلول در آب استفاده می شود

شرکت آب پاکسازان در راستای تولید بهترین آنتی اسکالانت موجود در بازار تصفیه آب صنعتی ایران در خدمت شماست

فروش آنتی اسکالانت ها همواره یکی از نیاز های صنعت آب و فاضلاب در جهان بوده که کشور ما نیز از این امر مستثنی نمی باشد

آنتی اسکالانت در دستگاه های تصفیه آب صنعتی ، جستجوی خون در رگهای موجود زنده است. از آنجا که مهمترین هدف در عملکرد صحیح دستگاه تصفیه آب ، حفظ عمر طولانی غشاها و تنها عاملی است که از تشکیل رسوبات در سطح جلوگیری می کند ، غشاها از مقیاس ضد مقیاس با کیفیت بالا استفاده می کنند ، بنابراین انتخاب مقیاس ضد مقیاس با کیفیت بالا می تواند به ما در حفظ نرم کننده آب صنعتی کمک زیادی کند ، اما مشکلاتی که می تواند باعث ایجاد این رسوبات در غشاها شود عبارتند از: 1. تجمع کریستالهای رسوبی در غشاها ، که منجر به باز شدن منافذ میکروفیلم ها می شود 2. کاهش فشار آب و افزایش اتلاف انرژی و هزینه های نگهداری سیستم 3. کاهش کارایی سیستم 4. اتلاف عمده آب در تولید غشاها

آنتی اسکالانت مهمترین ماده شیمیایی است که معمولاً در سیستم‌های اسمز معکوس تزریق می‌گردد

آنتی اسکالانت ( ضد رسوب  ) شرکت آب پاکسازان

پدیده پوسته پوسته شدن ادعا شده به دلیل وجود نمکهای محلول در آب ورودی به گیاه تصفیه و نمک زدایی شبیه اسمز معکوس است که باعث مسدود شدن و رسوبگذاری در منافذ میکرون غشاهای پلی آمید توسط اسمز معکوس می شود. از میان مواد رسوب شده روی پوشش پلی آمید (غشا) ، کربنات کلسیم (CaCO2) ، سولفات کلسیم (CaSO2) ، سولفات باریم (BaSO2) و سولفات استرانسیم (SrSO₄) باید در نظر گرفته شود. رسوبات سیلیس (SiO) و فلوراید کلسیم (CaF) کمتر شایع اما آزار دهنده است. برای جلوگیری از این نمکهای محلول در غشاها ، آب به سیستم ضد مقیاس RO اضافه می شود.

آنتی اسکالانت یا همان ضد رسوب برای جلوگیری از تشکیل املاح و رسوبات آب بر روی ممبران مورد استفاده قرار می گیرد

آنتی اسکالانت ( ضد رسوب  ) شرکت آب پاکسازان

معایب استفاده از ضد عفونی کننده با کیفیت پایین منجر به کاهش ظرفیت تولید ، افزایش مقدار نمک محلول در تولید TDS ، افزایش فشار بر پمپ های زمینی ، کاهش عمر پمپ و افزایش مصرف انرژی به دلیل افزایش جریان می شود و شستشوی مکرر غشاها به دلیل انسداد ، و در آخر عمر کوتاه غشاها و جایگزینی زود هنگام آنها. رسوب ضد مقیاس ارائه شده توسط شرکت مهندسی انرژی Attia TALCH با انواع مختلفی جهت راهنمایی در دستگاه های اسمز معکوس با ورودی آب شور و دستگاه اسمز معکوس با آب ورودی آب دریا و انواع مختلف آنالیز ورودی آب سرو کار دارد و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

میزان استفاده ، عملکرد و کارایی ماده ضد عفونی کننده با توجه به اهمیت برنامه شرکت عملیاتی و همچنین کیفیت آب ورودی (دریایی) به تجهیزات RO اندازه گیری می شود.

ضد مقیاس قیمت:

قیمت پیشخوان ، هرچند بالا باشد ، ارزشمند است زیرا شامل عملکرد مهمی است و از هزینه جایگزینی غشا از صاحب مشاغل جلوگیری می کند.

در واقع ، قیمت غشاها بسیار بالاتر از قیمت مواد ضد جرم است و اگر از مواد لایه بردار با کیفیت بالا و با قیمت بالا برای سالم نگه داشتن فیلم ها استفاده کنیم ، چیزی از دست نمی رود.

روش کارخانه های آب شیرین کن صنعتی به روش اسمز معکوس بستگی دارد و روزانه مقادیر زیادی ضد تخریب مصرف می کند.

بنابراین ، دارندگان این دستگاه ها عوامل ضد خارش را خریداری می کنند. در آخر ، بهترین ماده ضد جرم را با کمترین قیمت انتخاب کنید.

با توجه به این واقعیت که قیمت غشاهای اسمز معکوس به عنوان هسته دستگاه تصفیه آب بسیار بالا است و در صورت استفاده از آنتی اسکالنت های با کیفیت پایین ، غشاها مشکلات زیادی خواهند داشت ، از جمله مواردی که می توانند عمر مفید غشاها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. بود.

در حال حاضر ، انواع مختلفی از محصولات ضد خارش با قیمت های مختلف در کشورهای مختلف وجود دارد که عمده ترین آنها Flucon ، Genesis و Avista هستند.

دوز تزریق مقیاس ضد مقیاس بین 2 تا 10 میلی گرم در لیتر از تشکیل رسوب و رسوب گذاری روی غشاهای اسمز معکوس جلوگیری می کند و از نظر قیمت و کیفیت مقرون به صرفه ترین نوع ماده ضد مقیاس در ایران است.

مضرات استفاده از داروهای ضد خارش بی کیفیت باعث:

    ظرفیت تولید پایین
    مقدار نمک های محلول در آب حاصل از TPS را افزایش دهید
    فشار پمپ زمین را افزایش دهید و عمر پمپ را کاهش دهید
    افزایش مصرف برق به دلیل میزان آمپر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت آنتی اسکالانت با شرکت آب پاکسازان تماس حاصل نمایید.
شماره تماس : ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰
info@abpaksazan.com
اهواز شهرک صنعتی شماره ۲ فاز ۲ بلوار اصلی

انواع آنتی اسکلانت در تحقیقات حیاتی آب

ضد لایه برداری Flucon 260

مقیاس Flocon flucon 135

AVISTA Vitec 1100 ضد آزار و اذیت است

ضد آزار و اذیت Avista Vitek 1200

ضد لایه سازی آویستا Avista Vitek 3000

ضد آزار و اذیت AVISTA Vitec 3000

اوستا FITC 5100

Avista Vitek 5300 ضد آزار و اذیت

مدل Genesis LF

ضد ترازوی GENESYS LF60

شرکت آب پاکسازان به منظور جذب طیف گسترده تری از مشتریان و سهولت در انتخاب تصفیه آب صنعتی اقدام به ارایه محصولات تصفیه اب صنعتی خود در ۳ تیپ کیفی متفاوت نموده است.

آنتی اسکالانت ( ضد رسوب  ) شرکت آب پاکسازان

شستشوی مکرر غشا به دلیل مسدود شدن غشا به دلیل کاهش عمر غشا به دلیل وجود نمک های محلول در آب که در تصفیه و نمک زدایی آب اسمز معکوس نقش دارند و باعث انسداد و رسوب دهی سوراخ های میکرو پلی آمید در غشاهای اسمز معکوس می شود. پدیده مقیاس گذاری رخ می دهد.

میزان استفاده و همچنین عملکرد ضد مقیاس با اهمیت برای نرم افزار شرکت عامل و همچنین کیفیت آب ورودی (آب نمک و آب دریا) برای تجهیزات اسمز معکوس اندازه گیری می شود. از اسیدها می توان برای جلوگیری از رسوب و رسوب مواد استفاده کرد ، اما اسیدها به هیچ وجه مقرون به صرفه نیستند زیرا گران هستند و همچنین برای ذخیره اسیدها به تجهیزات نظارت نیاز دارند. بازسازی این مواد هزینه های زیادی دارد. مواد آنتی اسکالان بسیار کمتر از اسیدها هستند و تفاوت اصلی آنها در هزینه های نگهداری است. برای نگهداری آنتی کولینرژیک ها تجهیزات خاصی لازم نیست.

مواد ضد پاششی موادی هستند که از رسوب در محلول های بسیار اشباع جلوگیری می کنند. اجزای تشکیل دهنده این پلیمرها شامل اسیدهای اکریلیک و همچنین ارگانوفسفره ها می باشد.

عوامل ضد رسوب دارای بار منفی و رسوبات نمکی هستند ، زیرا حاوی بار مثبت هستند و عوامل ضد پوسته پوسته پوسته های رسوبی را جذب کرده و باعث تشکیل رسوبات می شوند و از پساب ها یا فاضلاب کارخانه های آب شیرین کن آزاد می شوند. به عبارت دیگر ، مواد آنتی اسکیل مواد محلول در آب را پراکنده کرده و زمان رسوب را در غشای میکرونیزه شده فیلم ها افزایش می دهند.

مواد ضد عفونی کننده مواد محلول در آب را پراکنده می کند و زمان رسوب را در غشا میکرون کاهش می دهد.

آنتی اسکالانت معمولاً با آب تصفیه شده رقیق می شود و مقدار ضد مقیاس تزریق شده با استفاده از برنامه های پیشرفته مانند Corola - و ... محاسبه می شود.

تزریق ضد آزار باید قبل از فیلتر میکرون انجام شود زیرا عمر فیلتر میکرون را تا حدی افزایش می دهد و بعداً آسیب می بیند و خارج می شود.

هر سیستم غشایی مانند سیستم RO به دلیل وجود مواد جامد معلق ، مواد محلول و پارامترهای میکروبی در آب آشامیدنی به طور طبیعی مسدود شده است ، که در نظر گرفتن تصفیه مناسب فیزیکی و شیمیایی سیستم را ضروری می کند.

فرآیند بارش شامل رسوب نمکهای محلول کم بر روی غشا چرب کننده است که تجمع مواد جامد معلق و میکروارگانیسم ها بر روی سطح غشاool چرب کننده در سیستم های اسمز معکوس است. کنترل است

لایه بندی و رسوبگذاری باعث کاهش کارایی سیستم های فیلتراسیون غشایی ، افزایش فشار و در نتیجه افزایش مصرف انرژی و هزینه های مربوطه می شود ، کیفیت آب را کاهش می دهد و باعث خرابی مکرر می شود. لازم به ذکر است که عمر مفید فیلتر غشایی به دلیل پدیده پوسته پوسته شدن بسیار کاهش یافته است.

تشکیل رسوب زمانی اتفاق می افتد که غلظت نمک در شرایط محلول از حلالیت آن بیشتر شود. هسته های اصلی کریستال نقش کاتالیزوری در تشکیل بلورهای نمک بزرگتر دارند. وقتی این بلورهای نمک بیرون آمدند و شروع به رسوب گذاری می کنند ، به شرط آنکه به اندازه و اندازه دلخواه برسند. این روند تا زمانی ادامه می یابد که ... نمکهای محلول به یونهای اشباع تبدیل شوند.

دلایل مقیاس گذاری:

    غلظت مواد معدنی محلول در آب را در ورودی غشا افزایش دهید
    PH آب را افزایش دهید
    سطح بارندگی مورد نیاز را ایجاد و افزایش دهید
    دمای بالای آب

تشکیل رسوبات مختلف به دلیل قابل کنترل بودن رسوبات قابل کنترل نیست. برخی از رسوبات مانند سولفات ها و سیلیکات ها پس از تشکیل به سختی شسته می شوند. همچنین عملکرد سریع سیستم غشای RO را کاهش می دهد. بنابراین ، برای کار با سرعت جریان طراحی و تزریق مواد شیمیایی برای جلوگیری از تشکیل این رسوبات ، باید پیش تصفیه مناسب انجام شود.

رسوب و انسداد قادر به کاهش ناحیه موثر بین مواد و کاهش تلاطم جریان و در نتیجه افزایش تبلور در غلظت سطح غشا می باشد. وقتی سطح غشای موثر کاهش یابد ، تلاطم کاهش می یابد و تمیز کردن سطح غشا membrane دشوارتر خواهد شد. زیرا توانایی ارسال محلولهای شیمیایی به سطح توسط مواد جامد مسدود و کاهش می یابد. با استفاده از کارایی سیستم و تزریق مواد شیمیایی می توان از تشکیل مقیاس جلوگیری کرد.

اکثر بازدارنده ها همچنین دارای خواص ماندگاری برجسته ای هستند. خاصیت معلق توسط اطراف ذرات معلق نمک ، آهن یا مواد آلی جامد حفظ می شود و باعث دفع آنها توسط اندازه آنیون های محلول می شود. این فرآیند از تجمع ذرات و تشکیل ذرات بزرگتر جلوگیری می کند.

بازدارنده های رسوب فقط روند رسوب را تسریع می کنند یا روند و تراکم ذرات را کاهش می دهند و روند رسوب را به طور کامل متوقف نمی کنند. البته در یک سیستم RO کافی است که میراگرها از پیکربندی مقیاس به خوبی کار کنند تا جریان ضخیمی از سیستم خارج شود.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی